Capture One 9 - opinia eksperta
0
Adobe Lightroom Mobile – test oprogramowania
16 grudzień 2015
Adobe Lightroom Mobile jest już w pełni darmową aplikacją służącą do postprodukcji zdjęć, z której możemy korzystać na urządzeniach mobilnych pracujących na systemach iOS i Android. Jednak czy dostępne w niej opcje będą tak efektywne i funkcjonalne, jak w stacjonarnej wersji programu? A także czy zawodowcy będą po nią z chęcią sięgać, by edytować zdjęcia w podróży? Sprawdźcie to w naszym teście.
0
Fujifilm X-T1 - firmware 4.0 vs 3.0
3 lipiec 2015
Wraz z końcem czerwca 2015 roku firma Fujifilm udostępniła długo wyczekiwaną aktualizację oprogramowania X-T1. W związku z tym w naszej redakcji pojawiły się dwa egzemplarze flagowego modelu japońskiego producenta. Jeden z nich został zaktualizowany do najnowszej wersji 4.0, drugi posiada starszy firmware 3.0. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, w jakim stopniu najnowsze oprogramowanie usprawnia pracę i osiągi flagowego modelu X-T1.
0
Adobe Lightroom 6 – test oprogramowania
22 maj 2015
Lightroom 6 to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych programów służących do wywoływania plików RAW. Adobe wyposażył program w wiele ciekawych funkcji takich jak rozpoznawanie twarzy, tryb panoramy czy łączenie zdjęć HDR. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami jakie oferuje Adobe Lightroom 6.
0
Adobe Creative Cloud - recenzja systemu
29 marzec 2013
Rok temu Adobe uruchomiło Creative Cloud - abonament, w ramach którego za stosunkowo niewielką miesięczną opłatą użytkownik ma dostęp do wszystkich aplikacji z rodziny Creative Suit. W artykule wyjaśniamy o co w Creative Cloud dokładnie chodzi i sprawdzamy czy taki system jest opłacalny. Zapraszamy do lektury.
0
iPhone - przegląd najciekawszych aplikacji fotograficznych: Narzędziowe
21 kwiecień 2012
W ostatniej części naszego przeglądu najciekawszych aplikacji na iPhone'a zebraliśmy te, które służą zwykle do jednej rzeczy. Sprawdziliśmy co potrafią: Pocket Light Meter, TiltShift Generator Free, 360 Panorama i OldBooth.
0
iPhone - przegląd najciekawszych aplikacji fotograficznych: Edycja
14 kwiecień 2012
Drugą część naszego cyklu skierowanego do użytkowników smartfona iPhone poświęcamy aplikacjom umożliwiającym edycję na jego ekranie. Poznajcie aplikacje Photoshop Express, Camera+ i Snapseed.
0
Adobe Lightroom 4 - przegląd nowych funkcji
13 kwiecień 2012
Lightroom 4 to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych programów do wywoływania plików RAW firmy Adobe. Producent dodał nową wersję wywoływarki - PV2012, wprowadził wsparcie dla plików wideo i dodał kilka innych ciekawych rozwiązań, które rozszerzają funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami jakie oferuje Lightroom 4.
0
iPhone - przegląd aplikacji fotograficznych: Efekty analogowe
31 marzec 2012
Przeglądem aplikacji fotograficznych oferujących efekty analogowe rozpoczynamy nasz cykl prezentujący aplikacje fotograficzne na popularny telefon firmy Apple - iPhone. W kolejnych częściach poznacie aplikacje narzędziowe oraz te ułatwiające edycję. Zachęcamy do lektury. Dziś przybliżamy działanie aplikacji: Instagram, Hipstamatic, Analog Color, Shakelt Photo oraz Camera Bag.
0
Adobe Photoshop CS6 - przegląd nowych funkcji
0