iPhone - przegląd aplikacji fotograficznych: Efekty analogowe

Przeglądem aplikacji fotograficznych oferujących efekty analogowe rozpoczynamy nasz cykl prezentujący aplikacje fotograficzne na popularny telefon firmy Apple - iPhone. W kolejnych częściach poznacie aplikacje narzędziowe oraz te ułatwiające edycję. Zachęcamy do lektury. Dziś przybliżamy działanie aplikacji: Instagram, Hipstamatic, Analog Color, Shakelt Photo oraz Camera Bag.


Analog Color

Ta aplikacja oferuje bardziej zaawansowaną obróbkę obrazu. Po zrobieniu zdjęcia lub załadowaniu go z biblioteki możemy przekształcić je za pomocą szeregu opcji. Na początku program proponuje nam kilka efektów, które następnie możemy modyfikować, zmieniając siłę efektu, kontrast, szum i nasycenie. Dla najbardziej zaawansowanych użytkowników przeznaczony jest tryb "X-Pro". Dzięki niemu można wybrać spośród sześciu rodzaju analogowych efektów, których poziom można płynnie regulować. Na koniec na każdy z nich można nanieść jeden z pięciu rodzajów zaświetleń materiału. Do wyboru mamy także dwa rodzaje prostokątnych ramek (białą i czarną).

To aplikacja dla tych, którzy byli fanami zaświetleń, które pojawiały się przy korzystaniu z plastikowych aparatów - tzw. "toy cameras".

Cena: 1,59 euro
Zdjęcie przekształcone za pomocą aplikacji Analog Color

Zdjęcie przekształcone za pomocą aplikacji Analog Color

Zdjęcie przekształcone za pomocą aplikacji Analog Color

Zdjęcie przekształcone za pomocą aplikacji Analog Color

Komentarze
Polecane artykuły
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0
Obiektyw do zadań specjalnych, czyli Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro i powiększenie 5:1 w praktyce
20 Mar 2019
Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro to jedno z niewielu specjalistycznych szkieł kierowanych do miłośników ekstremalnych powiększeń na rynku. Jest przy tym konstrukcją znacznie nowszą i tańszą od swojego konkurenta. Zobaczcie, na co je stać.
6
Galeria zdjęć w twoim salonie? Oto przyjazne dla portfela wydruki, dzięki którym stworzysz prywatną wystawę
6 Mar 2019
Dostępność usług drukowania takich jak MojObraz.pl pozwala nam stworzyć z salony własną salę wystawową. Przyjazne portfelowi, szybkie i łatwe z punktu widzenia klienta - nie ma powodu, dla którego nie warto by było spróbować.
0