Marcin Grabowiecki

O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
15 Mar 2019
Marcin Grabowiecki
4
Dziś premiera albumu “Imago” zamykającego głośny projekt poświęcony wychowankom zakładu poprawczego w Studzieńcu. O doświadczeniach wyniesionych z poprawczaka, utraconej niewinności, inspiracjach i pracy nad książka rozmawiamy z Zuzą Krajewską.
19 Maj 2017
Marcin Grabowiecki
0
Wyjazdy do Krakowa stały się już tradycją w środowisku fotograficznym. Jedne edycje Miesiąca Fotografii były pełne zachwytów, inne - rozczarowywały. Jak będzie w tym roku?
7 Cze 2016
Marcin Grabowiecki
1
W sieci pojawił się już kolejny numer "doc! photo magazine", w którym jak zawsze znaleźć można pokaźną dawkę fotografii dokumentalnej z całego świata. 
2 Mar 2015
Marcin Grabowiecki
0
Muzeum Warszawy i Fundacja Archeologia Fotografii zapraszają na spotkanie "Fotografia w Muzeum. Między dokumentem a obiektem", którego punktem wyjścia jest nowa publikacja "Fotografie ruin. Ruiny fotografii 1944–2014". W rozmowie wezmą udział: dr Magdalena Wróblewska - autorka książki, dr Jarosław Trybuś - wicedyrektor Muzeum Warszawy oraz goście. Spotkanie, które poprowadzi dr Adam Mazur odbędzie się w środę, 4 marca o godz. 18:30 w warszawskim Instytut Historii PAN. Obowiązuje rejestracja.
2 Mar 2015
Marcin Grabowiecki
0
Znamy już terminy i tematy wszystkich spotkań w ramach trzeciej edycji cyklu "Wszyscy jesteśmy fotografami". Pierwsze spotkanie już dzisiaj, 26 lutego w warszawskim barze Studio.
26 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
Dwa lata po głośnej wystawie "Jestem z Polski", Wojtek Wieteska zaprezentuje w Leica Gallery swój nowy projekt "Nailing Love". Otwarcie wystawy 20 marca na Mysiej 3.
25 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
"Historia jednej fotografii" to krótkie programy, w których fotografowie przedstawiają historie powstawania ich najważniejszych zdjęć. Bohaterem pierwszego odcinka był Jakub Szymczuk.
25 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
Iñaki Domingo próbuje przełamać schematy rządzące albumami z rodzinnymi zdjęciami.
25 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
Na Instagramie magazynu "Vanity Fair" opubikowano portrety uczestników przyjęcia, które odbyło się po rozdaniu nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Zdjęcia zrobił Mark Seliger.
24 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0