Wszyscy jesteśmy fotografami, vol. 3

Wszyscy jesteśmy fotografami, vol. 3 ocena 0%

Znamy już terminy i tematy wszystkich spotkań w ramach trzeciej edycji cyklu "Wszyscy jesteśmy fotografami". Pierwsze spotkanie już dzisiaj, 26 lutego w warszawskim barze Studio.

Rusza trzecia edycja cyklu spotkań Wszyscy jesteśmy fotografami. Ponownie porozmawiamy na niezwykle interesujące i aktualne tematy w gronie wybitnych postaci ze świata fotografii (i nie tylko). Wspólnie zastanowimy się nad znaczeniem architektury w fotografii, czy fotografia wojenna może zmienić świat, na czym polega fenomen książek fotograficznych, kiedy zdjęcie uwalnia się od dwóch wymiarów i zdobywa przestrzeń, czy można fotografować wszystkim, nawet okularami. Ostatnie spotkanie, poświęcone zdjęciom z kultowych okładek płyt, zwieńczy impreza muzyczna. Ale zanim zatańczymy, każde spotkanie tradycyjnie zakończy dyskusja. Czekamy na wszystkich miłośników fotografii!

W ramach cyklu Wszyscy jesteśmy fotografami vol. 3 zaplanowano sześć spotkań:

26 lutego, godz. 18:00: Dekonstrukcja przestrzeni, czyli o architekturze w fotografii. Prowadzenie: Filip Springer.

5 marca, godz. 18:00: Krew i łzy, czyli czy fotografia wojenna może zmienić świat. Prowadzenie: Piotr Andrews.

26 marca, godz. 18:00: Photobook, czyli książka fotograficzna. Prowadzenie: Rafał Milach.

9 kwietnia, godz. 19:00: Trzeci wymiar, czyli o obiektach fotograficznych. Prowadzenie: Monika Małkowska.

23 kwietnia, godz. 19:00: Od metalowej płytki do ekranu i z powrotem, czyli o formie w fotografii. Prowadzenie: Paweł Żak.

7 maja, godz. 19:00: Decydujące kadry, czyli o kultowych okładkach płyt. Prowadzenie: Rosław Szaybo.
Spotkanie zakończy impreza muzyczna. Zagrają: Agnieszka Obszańska i Agnieszka Szydłowska.]

Miejsce: barStudio w Teatrze Studio, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa

Autorki cyklu: Monika Szewczyk-Wittek i Katarzyna Sagatowska.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8