Wszyscy jesteśmy fotografami

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wszyscy jesteśmy fotografami" w serwisie fotopolis.pl:
Rusza Kino Letnie WJF VOL. 5. Pierwszy pokaz filmowy już najbliższy czwartek
Kino Letnie WJF to cykl pokazów skierowany do miłośników fotografii. W ramach piątej edycji zostaną pokazane cztery filmy. Pierwszy seans już w najbliższy czwartek (27 czerwca).
26 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
Erik Kessels: „Musimy przezwyciężyć naszą potrzebę unikania porażek“
Spotkaj się z Erikiem Kesselsem - wybitnym holenderskim artystą - i porozmawiaj o „ odwadze popełniania błędów w fotografii“, która jego zdaniem jest potrzebna, by odkryć coś nowego. Start już dziś (10 czerwca) o 18:00 w warszawskiej Zachęcie.
10 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
Wszyscy Jesteśmy Fotografami - już jutro start krakowskiej odsłony popularnego cyklu
Już po raz trzeci rok z rzędu w trakcie Miesiąca Fotografii odbędzie się krakowska odsłona cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Zaplanowano trzy spotkania ze znakomitymi gośćmi, którymi będą: Todd Hido, Marta Zgierska i Iwo Zmyślony. Start już jutro o 18:00 w Krakowie.
24 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Źródła i inspiracje” - spotkanie Toddem Hido, którego nie możesz przegapić
Już w najbliższy poniedziałek (20 maja) w warszawskiej zachęcie potkanie z wybitnym amerykańskim fotografem - Toddem Hido. Artysta przybędzie do Polski na specjalne zaproszenie Wszyscy Jesteśmy Fotografami na rezydencję artystyczną.
17 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
Wszyscy Jesteśmy Fotografami - popularny cykl ponownie zawita do Krakowa
Już po raz trzeci rok z rzędu w trakcie Miesiąca Fotografii odbędzie się krakowska odsłona cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Zaplanowano trzy spotkania ze znakomitymi gośćmi, którymi będą: Todd Hido, Marta Zgierska i Iwo Zmyślony.
16 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Fakty i mity, czyli o znaczeniu fotografii politycznej - spotkanie z Piotrem Wójcikiem w ramach WJF VOL. 11
Jak fotografowanie polityki zmieniło się po 1989 roku? Czy cenzura w świecie mediów jest dalej obecna? Jak wygląda praca współczesnych fotoreporterów relacjonujących wydarzenia polityczne? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na dzisiejszym spotkaniu z Piotrem Wójcikiem.
13 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Odkryj magię portretu na bezpłatnych, czterodniowych warsztatach z Toddem Hido, wybitnym amerykańskim fotografem
W ramach 11. edycji cyklu spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami odbędą się wyjątkowe warsztaty portretowe z wybitnym amerykańskim fotografem - Toddem Hido. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do najbliższej środy (8 maja).
6 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
W jakiej kondycji jest współczesny fotoreportaż? Dowiedz się na spotkaniu z Justyną Mielnikiewicz w Zachęcie
Jak dziś opowiadać o świecie? Czy dokumentalista ma prawo do stylizacji? I czy w ogóle możemy obecnie mówić o jakichś regułach? Już w środę, 24 kwietnia w warszawskiej Zachęcie Justyna Mielnikiewicz opowie o współczesnym fotoreportażu.
23 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Już dziś spotkanie z Wojtkiem Wieteską w rakach WJF VOL. 11
Jak dziś wystawia się fotografię? Czy pokazywanie odbitek oprawionych w ramy, na ścianie, w przestrzeni galerii, ma wciąż sens? Na te i inne pytania poznasz odpowiedź na spotkaniu z Wojtkiem Wieteską. Start już dziś (15 kwietnia) o 18:00 w Warszawie.
15 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Czy pokazywanie odbitek wciąż ma sens? Przekonaj się na spotkaniu z Wojtkiem Wieteską
W poniedziałek 15 kwietnia kolejne spotkanie z 11. edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem gościem będzie Wojtek Wieteska, który opowie jakie przygody obrazy przeżywają w przestrzeniach galeryjnych i jak wędrują poza ich granice.
10 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0