Wszyscy jesteśmy fotografami

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wszyscy jesteśmy fotografami" w serwisie fotopolis.pl:
Już dziś spotkanie z Wojtkiem Wieteską w rakach WJF VOL. 11
Jak dziś wystawia się fotografię? Czy pokazywanie odbitek oprawionych w ramy, na ścianie, w przestrzeni galerii, ma wciąż sens? Na te i inne pytania poznasz odpowiedź na spotkaniu z Wojtkiem Wieteską. Start już dziś (15 kwietnia) o 18:00 w Warszawie.
15 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Czy pokazywanie odbitek wciąż ma sens? Przekonaj się na spotkaniu z Wojtkiem Wieteską
W poniedziałek 15 kwietnia kolejne spotkanie z 11. edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem gościem będzie Wojtek Wieteska, który opowie jakie przygody obrazy przeżywają w przestrzeniach galeryjnych i jak wędrują poza ich granice.
10 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Już dziś startuje 11. edycja „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“
Tomasz Lazar będzie pierwszym gościem 11. edycji cyklu „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. Opowie on o kulisach fotografowania światowych pokazów mody. Start już dziś o 18:00 w Warszawie.
25 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
11. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“ rusza już 25 marca
Nadchodzi kolejna odsłona „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. W ramach 11. edycji odbędzie się siedem spotkań, których gośćmi będą: Tomasz Lazar, Wojtek Wieteska, Justyna Mielnikiewicz, Anna Brzezińska, Todd Hido, Michał Szlaga i Erik Kessels.
19 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Już dziś spotkanie z Martą Zgierską w ramach WJF VOL. 10
Gościem dzisiejszego spotkania 10. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami będzie Marta Zgierska, która opowie o procesie twórczym, poszukiwaniu własnego języka i potrzebie refleksji. Spotkanie odbędzie się w Warszawie.
3 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
1
Już dziś spotkanie z Karolem Hordziejem w ramach WJF VOL. 10
Gościem kolejnego spotkania 10. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami będzie Karol Hordziej, który opowie o wizycie w archiwum, czyli o emocjach odkrywania fotografii na nowo. Spotkanie już dziś o 18:00 w Warszawie.
13 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Spotkaj się z Vanessą Winship i zobacz premierową w naszym kraju wystawę cyklu „she dances on Jackson“
W ramach jubileuszowej 10. edycji projektu Wszyscy Jesteśmy Fotografami odbędzie się wystawa cenionej brytyjskiej artystki Vanessy Winship. Ekspozycja „she dances on Jackson“ będzie pierwszą prezentacją dzieł fotografki w Polsce.
7 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Darmowe warsztaty z Vanessą Winship - ostatni dzień na zgłoszenia
W ramach jubileuszowej, 10. edycji cyklu spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami możesz wziąć udział w wyjątkowych warsztatach z wybitną brytyjską fotografką - Vanessą Winship. Jednak trzeba się spieszyć. Dziś jest ostatni dzień na zgłoszenia.
30 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Już dziś spotkanie z Izabelą Jaroszewską w ramach WJF Vol. 10
Już dziś o godzinie 18.00 gościem drugiego spotkania 10. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami będzie Izabela Jaroszewska, która opowie o „czystej percepcji, czyli po co nam medytacja do robienia zdjęć”.
24 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Dziś rusza 10. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“
Tomek Sikora będzie pierwszym gościem jubileuszowej, 10. odsłony „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. Tematem spotkania będą „kapitalne efekty, czyli jak artysta włącza publiczność w działania artystyczne”. Start już dziś o 19:00 w Warszawie.
8 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0