Marcin Grabowiecki

O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
15 Mar 2019
Marcin Grabowiecki
4
Dziś premiera albumu “Imago” zamykającego głośny projekt poświęcony wychowankom zakładu poprawczego w Studzieńcu. O doświadczeniach wyniesionych z poprawczaka, utraconej niewinności, inspiracjach i pracy nad książka rozmawiamy z Zuzą Krajewską.
19 Maj 2017
Marcin Grabowiecki
0
Tomasz Lazar zdobył wyróżnienie w konkursie Pictures of the Year International. Jury doceniło jego cykl "Children of Siberia". Gratulujemy!
9 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
Aż 10 Polaków znalazło się w finale najnowszej edycji konkursu Mobile Photography Awards 2014. Najwięcej nominacji zgarnął Patryk Kulesza. Gratulujemy!
4 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
Tomasz Tomaszewski niedawno odwiedził Stocznię Gdańską gdzie miał okazję fotografować w wymagających warunkach. Zobaczcie zdjęcia, które tam powstały i film opowiadający o kulisach ich powstania.
23 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Znamy już wyniki konkursu National Geographic Photo Contest 2014. Zdobywcą głównej nagrody został Brian Yen. Nagrodzona fotografia powstała w Hong Kongu. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia!
19 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Dziś wybraliśmy zwycięzców V rundy 5-boju i poznaliśmy tym samym laureata Grand Prix. Zobaczcie zdjęcia i sprawdźcie kto zgarnie nagrody!
16 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Fotograf Tomasz Tomaszewski w sierpniu tego roku miał okazję zrealizować materiał aparatem Sony A7 na wyspie Lembata, gdzie mieści się wioska rybacka, w której od kilku stuleci łowi się ryby w niezmienny, tradycyjny sposób, używając do tego łodzi wykonanych ręcznie bez użycia nawet jednego metalowego gwoździa. Zapraszamy do obejrzenia filmu, podczas którego fotograf opowiada jak aparat sprawdził się w tych trudnych atmosferycznie warunkach, takich jak: wysoka wilgotność, wszechobecna słona...
14 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Zobaczcie prace nagrodzone w konkursie Travel Photographer of the Year 2014. W gronie laureatów znaleźli się Polacy.
12 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Dobiega końca termin zgłaszania prac do konkursu Sony World Photography Awards 2015 - zdjęcia można przesyłać jeszcze nieco ponad miesiąc. Zobaczcie najlepsze fotografie nadesłane do tej pory na konkurs i poznajcie skład jury.
9 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0