iPhonography

Wszystkie artykuły z tagiem: "iPhonography" w serwisie fotopolis.pl:
Skew - korekcja perspektywy na iPhonie i iPadzie
Skew to ciekawa aplikacja umożliwiająca wykonanie korekcji dystorsji i perspektywy na zdjęciach zrobionych Iphonem lub iPadem.
8 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Filip Sokołowski "WhiteStrangers"
Zobaczcie ciekawy projekt młodego, czternastoletniego fotografa - Filipa Sokołowskiego, wykonany za pomocą iPhone'a.
28 Lip 2014
Marcin Grabowiecki
0
iPhone Photography Awards 2014 - nagrodzone prace
Znamy już wyniki 7. edycji konkursu skierowanego do użytkowników iPhone'ów i iPadów - iPhone Photography Awards 2014. Zobaczcie prace zwycięzców poszczególnych kategorii!
18 Cze 2014
Marcin Grabowiecki
0
Lensbaby dla iPhone'a na kickstarter.com
Czy powstanie pierwszy obiektyw Lensbaby dla iPhona? Producent zbiera zainteresowanych za pośrednictwem serwisu kickstarter.com. Na razie z wymaganych 20 000 dolarów udało się zdobyć deklaracje na niemal połowę tej kwoty.
3 Kwi 2014
Michal Grzegorczyk
0
iPhone 5S - test
iPhone 5S to ostatni model popularnego smartfona Apple. Urządzenie ma podwójną lampę LED, umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z prędkością 10 kl/s oraz kręcenie filmów slow-motion. Zobaczcie jak radzi sobie wbudowany aparat fotograficzny.
14 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
Ladibird - duży sensor i obiektyw 50mm f/1,8 w smartfonie
Ladibird to niezywkle ciekawa i innowacynja propozycja na rynku fotograficznym. Mamy do czynienia z czymś na kształt obudowy do iPhone'a, która jednocześnie jest wyposażona w sensor oraz obiektyw.
13 Sty 2014
Patryk Wiśniewski
0
Light Boost dla systemu iOS
Light Boost to aplikacja, która poprawia osiągi iPhone'ów w słabych warunkach oświetleniowych. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się przyzwoitą jakością zdjęć nawet w nocy.
27 Gru 2013
Patryk Wiśniewski
0
Aktualizacja aplikacji Camera+
Aplikacja skierowana do użytkowników iPhone'ów i iPadów Camera+ została uaktualniona o nową sekcję poświęconą edycji zdjęć.
18 Gru 2013
Marcin Grabowiecki
0
iPhone Photography Awards 2013
Poznaliśmy wyniki 6. edycji konkursu skierowanego do użytkowników iPhone'ów i iPadów - iPhone Photography Awards 2013. Pierwsze miejsce w kategorii Fotograf Roku zdobył Holly Wesley. Ponadto przyznano nagrody w szesnastu innych kategoriach, takich jak: zwierzęta, architektura, dzieci, kwiaty, jedzenie, pejzaż i natura.
19 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
iPhone 5 - test
iPhone 5 to następca modelu 4S. Czy nowa cyfra pojawiająca się w nazwie smarfona firmy Apple oznacza duże zmiany? Postanowiliśmy przetestować iPhone'a 5 pod kątem możliwości fotograficznych i porównać go z poprzednikiem.
16 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0