Aktualizacja aplikacji Camera+

Autor: Marcin Grabowiecki

18 Grudzień 2013
Artykuł na: minutę
Aplikacja skierowana do użytkowników iPhone'ów i iPadów Camera+ została uaktualniona o nową sekcję poświęconą edycji zdjęć.

Popularna aplikacja na iPhone'a Camera+ doczekała się aktualizacji. W piątej wersji pojawia się nowy edytor obrazu - The Lab. Za jego pomocą możemy wyprostować oraz wyostrzyć zdjęcie. Aplikacja oferuje nam teraz także możliwość zmiany temperatury barwowej zdjęcia oraz jego nasycenia i naświetlenia. W nowej wersji dodano także możliwość narzucenia na obraz efektu ziarna filmu analogowego i dodania winiety.

Czytaj także:iPhone - przegląd najciekawszych aplikacji fotograficznych: Edycja

Wersja aplikacji na iPhone'a kosztuje 1,99 dolara, a na iPada - 4,99. Można ją pobrać z AppStore.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
8
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Już niebawem na rynku pojawi się komplet chemii fotograficznej do wywoływania zdjęć analogowych Kodak Professional. W ofercie znajdą się zarówno odczynniki do negatywów czarno-białych,...
19
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Od dzisiaj nasz autorski podcast dostępny jest do posłuchania także w serwisie YouTube. To już 50 odcinków rozmów o fotografii z czołowymi przedstawicielami branży.
9
Powiązane artykuły