iPad

Wszystkie artykuły z tagiem: "iPad" w serwisie fotopolis.pl:
Szukasz wydajnego programu do edycji zdjęć na iPad'zie? Pixelmator Photo powinien Cię zainteresować
Wygodna edycja RAW, możliwość szczegółowej postprodukcji, w tym praca na krzywych, sztuczna inteligencja umożliwiająca automatyczną i skuteczną poprawę wyjściowych zdjęć - to tylko kilka zalet programu Pixelmator Photo, który jest już dostępny do pobrania.
15 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
To już pewne. Pełna wersja Photoshopa zawita na iPada. Jest także kilka wcześniej zapowiedzianych nowości
Nie milknął echa po konferencji Adobe MAX, podczas której producent zaprezentował szereg nowości i aktualizacji programów wchodzących w skład rozwiązań Creative Cloud. Firma oficjalnie potwierdziła także trwające prace nad przeniesieniem pełnej wersji Photoshopa na tablety iPad.
16 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
Pełna wersja Photoshopa na iPada? To możliwe! Adobe już pracuje nad takim rozwiązaniem
Najnowsza strategia Adobe jest prosta. Firma pragnie zapewnić pełną zgodność oprogramowania na wielu urządzeniach mobilnych, a pierwszym tego typu rozwiązaniem ma być Photoshop. Jednak na finalną wersję musimy jeszcze poczekać.
16 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Relonch Alfred - aplikacja, która automatycznie poprawi zdjęcia i dokona za ciebie lokalnych edycji. Sprawdziliśmy jak działa
Ostatnio widzimy coraz więcej zastosowań “sztucznej inteligencji” w obróbce obrazu. Ta stworzona przez projektantów aplikacji Alfred ma być lekiem na sytuacje, gdy oświetlenie na zdjęciu nie prezentuje się tak, jak byśmy tego chcieli.
16 Maj 2018
Maciej Luśtyk
0
Nowy 9,7-calowy iPad jest niedrogi i wydajny, a do tego wspiera pracę z rysikiem
Choć tabletowy boom zdaje się już trochę przemijać, najnowsza odsłona iPada może okazać się wyjątkowo ciekawym narzędziem dla fotografów. Mimo niskiej ceny, oferować ma tak samo skuteczną pracę z Apple Pencil, jak model Pro.
28 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Affinity Photo nareszcie także w wersji na iPada. Czy to pierwszy pełnoprawny mobilny program do edycji?
O tym, że cieszący się dużą popularnością program Affinity Photo zawitać ma także na tablety usłyszeliśmy po raz pierwszy prawie równo rok temu. Aplikacja nareszcie ujrzała światło dzienne i ma dużą szansę zawojować rynek mobilnych programów do obróbki.
6 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Manfrotto Digital Director - nowe modele i ważna aktualizacja
Manfrotto zaprezentowało odświeżoną serię Digital Director - urządzenia umożliwiającego korzystanie z tabletu jako zewnętrznego monitora do popularnych lustrzanek Nikona i Canona. Pojawiła się także nowa aktualizacja, która wprowadza nowe funkcje podczas filmowania i nagrywania wideo.
4 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Astropad 2.0 zamieni iPad’a w profesjonalny tablet graficzny
Astropad to aplikacja, która umożliwia wykorzystywanie iPad’ów, jako tabletów graficznych. Druga odsłona programu wprowadza wiele usprawnień i nowych funkcji.
4 Sie 2016
Michał Chrzanowski
1
Affinity Photo nadchodzi w wersji na tablety
Zaprezentowany w zeszłym roku program Affinity to alternatywa dla produktów Adobe, z której korzysta coraz więcej fotografów. Już niedługo na rynku ma się pojawić oferująca tę samą funkcjonalność wersja na iPady.
14 Cze 2016
Maciej Luśtyk
2
NIKKOR & ACC - kompletna baza informacji o obiektywach Nikkor
Nikon zaprezentował aplikację na iPada o nazwie NIKKOR & ACC, która oferuje szczegółowy wgląd w aktualne zestawienie obiektywów Nikkor dostępnych na rynku. Aplikacja umożliwia porównania specyfikacji i osiągów szkieł, a także obejrzeć wykonane za ich pomocą zdjęcia przykładowe.
23 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0