Manfrotto KLYP - dodatki do iPhone'a 4 i 4S

0

Autor: Michał Dąbrowski

27 Wrzesień 2012
Artykuł na: minutę
Manfrotto wprowadza do sprzedaży KLYP - zestaw dodatków przeznaczonych do iPhone'a 4 i 4S. Pozwalają one na doświetlenie planu dzięki lampie, a także na montaż smartfona na statywie.

Manfrotto wprowadza do sprzedaży KLYP - akcesorium do iPhone'a, pozwalające na montaż dodatkowego światła i dające możliwość zamontowania smartfona na statywie. Po zaczepieniu go, nadal można korzystać ze wszystkich funkcji produktu firmy Apple. Urządzenie jest kompatybilne z modelami iPhone 4 i 4S. Dostępnych jest kilka zestawów, z których najdroższy kosztuje nieco ponad 70 funtów szterlingów. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Trzecia generacja serii Lowepro Fastpack i Slingshot - mniejsze, lżejsze i bardziej odporne plecaki typu 50/50
Trzecia generacja serii Lowepro Fastpack i Slingshot - mniejsze, lżejsze i bardziej odporne...
Serie Lowepro Fastpack i Slingshot to świetnie propozycje na jednodniowy wypad w plener ze sprzętem fotograficznym. Teraz są jeszcze lżejsze i bardziej kompaktowe, a...
2
0
Fujifilm EF-60 i EF-W1 - nowa lampa błyskowa i radiowy system wyzwalania do aparatów systemów X i GFX
Fujifilm EF-60 i EF-W1 - nowa lampa błyskowa i radiowy system wyzwalania do aparatów systemów X i...
Aparaty Fujifilm X i GFX otrzymują nowy reporterski flash i bezprzewodowy system sterowania. Co ciekawe, wygląda na to, że w tym celu firma zawiązała współpracę z...
0
0
Lampy Quadralite VideoLED od teraz z nowymi, doskonalszymi diodami
Lampy Quadralite VideoLED od teraz z nowymi, doskonalszymi diodami
Popularne modele niedrogich lamp światła ciągłego Quadralite VideoLED 600 i VideoLED 1000 mogą pochwalić się nowymi, lepszymi parametrami.
0
0
Powiązane artykuły