iOS

Wszystkie artykuły z tagiem: "iOS" w serwisie fotopolis.pl:
Cascable 4.0 - najbardziej zaawansowana aplikacja zdalnego sterowania teraz jeszcze lepsza
Cascable to kombajn dla osób, które nie są zachwycone aplikacjami mobilnymi producentów aparatów. Najnowsza wersja wprowadza m.in. wygodny bezprzewodowy tethering, wsparcie dla zewnętrznych dysków, profile najnowszych lustrzanek Nikona i wiele więcej.
29 Maj 2019
Maciej Luśtyk
1
RAW Power 2.0 - niedroga alternatywa dla Lightrooma na Mac OS i iOS
Po tym jak w 2015 roku Apple wycofało program Aperture z App Store’a, jego główny programista Nik Bhatt zaprezentował program RAW Power. Właśnie debiutuje jego najnowsza wersja.
20 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Relonch Alfred - aplikacja, która automatycznie poprawi zdjęcia i dokona za ciebie lokalnych edycji. Sprawdziliśmy jak działa
Ostatnio widzimy coraz więcej zastosowań “sztucznej inteligencji” w obróbce obrazu. Ta stworzona przez projektantów aplikacji Alfred ma być lekiem na sytuacje, gdy oświetlenie na zdjęciu nie prezentuje się tak, jak byśmy tego chcieli.
16 Maj 2018
Maciej Luśtyk
0
Cascable 3.0 - nowa wersja aplikacji do zdalnego sterowania wprowadza geotagowanie i wsparcie dla modeli Fujiifilm oraz Panasonic
Aplikacje mobilne producentów w wielu wypadkach wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego też powstała aplikacja Cascable, którą umożliwia wygodną, zdalną kontrolę nad ponad 100 różnymi aparatami. Nowa wersja wprowadza między innymi wsparcie dla modelu Panasonic i Fujifilm.
9 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Dzięki Photographer’s Ephemeris 3D planowanie zdjęć krajobrazowych stanie się łatwe jak nigdy wcześniej
Photographer’s Ephemeris to popularna wśród fotografów krajobrazowych aplikacja, która pozwala określić położenie słońca i księżyca w danym miejscu, o określonej porze. Jej nowa wersja przeniesie jednak proces planowania kadrów na wyższy poziom.
22 Cze 2017
Maciej Luśtyk
1
Google PhotoScan: skanowanie zdjęć prostsze niż kiedykolwiek
Jeżeli poszukiwaliście wygodnego i efektywnego sposobu na digitalizację wywołanych zdjęć, to mamy dobrą wiadomość. PhotoScan to najnowsza aplikacja Google, która szybko zeskanuje odbitki i zapisze je w dobrej jakości, bez żadnych odblasków. Aplikacja jest już dostępna na iOS i Androida.
16 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Filmborn - symulacje znanych klisz filmowych na iPhone’a
Wygląda na to, ze popularnym aplikacjom VSCO i RNI Films wyrósł poważny konkurent. Filmborn, autorstwa Mastin Labs, to symulacja filmów analogowych w kilku prostych krokach. Program jest bezpłatny i dostępny na iOS.
7 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Lightroom Mobile 2.5 wprowadza zapis RAW do iPhone'a
Na taką wiadomość z utęsknieniem oczekiwało wielu użytkowników smartfonów Apple. Bo choć iPhone’y robią świetne zdjęcia, to możliwości obróbki ograniczał jednak format JPEG. Za sprawą aktualizacji aplikacji Lightroom, fotografowanie w RAW-ach nareszcie stanie się możliwe.
14 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Microsoft Pix - aplikacja, która ułatwić ma robienie dobrych zdjęć
Wykonujemy więcej zdjęć niż kiedykolwiek, niestety jakość nie idzie w parze z ich liczbą. Wykonywanie dobrych zdjęć ma zamiar ułatwić nowa aplikacja fotograficzna Microsoftu. Czy znajdzie swoją nisze na tym nasyconym już rynku?
28 Lip 2016
Maciej Luśtyk
1
Prisma dostępna na Androida
Prisma to jeden z nowszych bezpłatnych programów służących do edycji zdjęć, który szturmem podbił świat mobilnych aplikacji. Początkowo był wyłącznie dostępny na urządzenia z systemem iOS. Teraz projektanci udostępnili także wersję na Androida.
25 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0