iOS8 - więcej funkcji fotograficznych

iOS8 - więcej funkcji fotograficznych
Podczas konferencji dla deweloperów zorganizowanej przez Apple poznaliśmy zapowiedź nowego systemu na urządzenia mobilne. iOS 8 zostanie udostępniony jesienią, a użytkownicy znajdą w nim szereg nowych funkcji fotograficznych.
Domyślna aplikacja fotograficzna w systemie iOS nie rozpieszczała do tej pory swoich użytkowników mnogością funkcji. Ma się to zmienić po wgraniu nowego systemu iOS 8, który został właśnie oficjalnie zaprezentowany na konferencji dla deweloperów zorganizowanej przez firmę Apple.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Wśród nowości należy wymienić rozbudowane opcje retuszu zdjęcia (możliwość dostosowania poziomu świateł i cieni, ekspozycji, jasności i kontrastu, a także nasycenia kolorów), udostępnienie większej liczby filtrów (w tym opracowanych przez inne firmy), lepszą wyszukiwarkę zdjęć, a także pełniejszą integrację z serwisem Apple iCloud (wszystkie zdjęcia i filmy dostępne w pełnej rozdzielczości na wszystkich urządzeniach). Zmiany obejmą również aplikację "Camera". Pojawi się tryb time-lapse oraz możliwość niezależnego blokowania ostrości i ekspozycji. Wszystkich nowości będzie można sprobować jesienią, gdy iOS 8 zostanie udostępniony użytkownikom.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1