iOS8 - więcej funkcji fotograficznych

iOS8 - więcej funkcji fotograficznych
Podczas konferencji dla deweloperów zorganizowanej przez Apple poznaliśmy zapowiedź nowego systemu na urządzenia mobilne. iOS 8 zostanie udostępniony jesienią, a użytkownicy znajdą w nim szereg nowych funkcji fotograficznych.
Domyślna aplikacja fotograficzna w systemie iOS nie rozpieszczała do tej pory swoich użytkowników mnogością funkcji. Ma się to zmienić po wgraniu nowego systemu iOS 8, który został właśnie oficjalnie zaprezentowany na konferencji dla deweloperów zorganizowanej przez firmę Apple.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Wśród nowości należy wymienić rozbudowane opcje retuszu zdjęcia (możliwość dostosowania poziomu świateł i cieni, ekspozycji, jasności i kontrastu, a także nasycenia kolorów), udostępnienie większej liczby filtrów (w tym opracowanych przez inne firmy), lepszą wyszukiwarkę zdjęć, a także pełniejszą integrację z serwisem Apple iCloud (wszystkie zdjęcia i filmy dostępne w pełnej rozdzielczości na wszystkich urządzeniach). Zmiany obejmą również aplikację "Camera". Pojawi się tryb time-lapse oraz możliwość niezależnego blokowania ostrości i ekspozycji. Wszystkich nowości będzie można sprobować jesienią, gdy iOS 8 zostanie udostępniony użytkownikom.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
1
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5