iOS8 - więcej funkcji fotograficznych

iOS8 - więcej funkcji fotograficznych
Podczas konferencji dla deweloperów zorganizowanej przez Apple poznaliśmy zapowiedź nowego systemu na urządzenia mobilne. iOS 8 zostanie udostępniony jesienią, a użytkownicy znajdą w nim szereg nowych funkcji fotograficznych.
Domyślna aplikacja fotograficzna w systemie iOS nie rozpieszczała do tej pory swoich użytkowników mnogością funkcji. Ma się to zmienić po wgraniu nowego systemu iOS 8, który został właśnie oficjalnie zaprezentowany na konferencji dla deweloperów zorganizowanej przez firmę Apple.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Wśród nowości należy wymienić rozbudowane opcje retuszu zdjęcia (możliwość dostosowania poziomu świateł i cieni, ekspozycji, jasności i kontrastu, a także nasycenia kolorów), udostępnienie większej liczby filtrów (w tym opracowanych przez inne firmy), lepszą wyszukiwarkę zdjęć, a także pełniejszą integrację z serwisem Apple iCloud (wszystkie zdjęcia i filmy dostępne w pełnej rozdzielczości na wszystkich urządzeniach). Zmiany obejmą również aplikację "Camera". Pojawi się tryb time-lapse oraz możliwość niezależnego blokowania ostrości i ekspozycji. Wszystkich nowości będzie można sprobować jesienią, gdy iOS 8 zostanie udostępniony użytkownikom.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0