iOS8 - więcej funkcji fotograficznych

iOS8 - więcej funkcji fotograficznych
Podczas konferencji dla deweloperów zorganizowanej przez Apple poznaliśmy zapowiedź nowego systemu na urządzenia mobilne. iOS 8 zostanie udostępniony jesienią, a użytkownicy znajdą w nim szereg nowych funkcji fotograficznych.
Domyślna aplikacja fotograficzna w systemie iOS nie rozpieszczała do tej pory swoich użytkowników mnogością funkcji. Ma się to zmienić po wgraniu nowego systemu iOS 8, który został właśnie oficjalnie zaprezentowany na konferencji dla deweloperów zorganizowanej przez firmę Apple.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Wśród nowości należy wymienić rozbudowane opcje retuszu zdjęcia (możliwość dostosowania poziomu świateł i cieni, ekspozycji, jasności i kontrastu, a także nasycenia kolorów), udostępnienie większej liczby filtrów (w tym opracowanych przez inne firmy), lepszą wyszukiwarkę zdjęć, a także pełniejszą integrację z serwisem Apple iCloud (wszystkie zdjęcia i filmy dostępne w pełnej rozdzielczości na wszystkich urządzeniach). Zmiany obejmą również aplikację "Camera". Pojawi się tryb time-lapse oraz możliwość niezależnego blokowania ostrości i ekspozycji. Wszystkich nowości będzie można sprobować jesienią, gdy iOS 8 zostanie udostępniony użytkownikom.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4