Apple

Wszystkie artykuły z tagiem: "Apple" w serwisie fotopolis.pl:
Mac Pro - najpotężniejsza bestia Apple wreszcie zaprezentowana
Wreszcie doczekaliśmy się odświeżenia stacjonarnego komputera Apple. Najnowszy Mac Pro elektryzuje specyfikacją i możliwościami. Otrzymujemy m.in. potężny procesor z 28 rdzeniami, aż 1,5 TB RAM czy specjalny system MPX Module. Uzupełnieniem jednostki jest nowy 32“ monitor Pro Display XDR.
4 Cze 2019
Michał Chrzanowski
2
Shot on iPhone 2019 - oto laureaci fotograficznego konkursu Apple
Czy faktycznie smartfonem nie da się zrobić dobrego zdjęcia? Zobaczcie galerię 10 najlepszych fotografii, które zwyciężyły w tegorocznej odsłonie konkursu „Shot on iPhone“.
4 Mar 2019
Michał Chrzanowski
0
RAW Power 2.0 - niedroga alternatywa dla Lightrooma na Mac OS i iOS
Po tym jak w 2015 roku Apple wycofało program Aperture z App Store’a, jego główny programista Nik Bhatt zaprezentował program RAW Power. Właśnie debiutuje jego najnowsza wersja.
20 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Mac Mini, Macbook Air i iPad Pro - oto nowe cacka Apple
Apple nie zwalnia tempa. Po wrześniowej premierze nowych modeli iPhone’a przyszła pora na kolejne produktu. W końcu aktualizacji doczekały się Mac Mini i Macbook Air. Otrzymaliśmy także najnowszą generację iPada Pro.
31 Paź 2018
Michał Chrzanowski
1
Nowy 9,7-calowy iPad jest niedrogi i wydajny, a do tego wspiera pracę z rysikiem
Choć tabletowy boom zdaje się już trochę przemijać, najnowsza odsłona iPada może okazać się wyjątkowo ciekawym narzędziem dla fotografów. Mimo niskiej ceny, oferować ma tak samo skuteczną pracę z Apple Pencil, jak model Pro.
28 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Apple przeprasza za spowalnianie starszych iPhone’ów. Ale czy to wystarczy?
W ubiegłym tygodniu Apple potwierdziło, że wydajność w starszych generacjach iPhona była świadomie zmniejszana. Ten fakt oraz brak wcześniejszej informacji rozwścieczył klientów. Teraz firma przeprasza i zapowiada specjalny program dla użytkowników pogwarancyjnych modeli oraz nową aktualizację.
29 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
iPhone 7 jako podwodny aparat? To możliwe dzięki obudowie LenzO
Nurkowanie do głębokości 100 metrów, wygodne nawigowanie i obsługa iPhone’a, a do tego specjalne adaptery poprawiające jakość obrazu podczas fotografowania i filmowania pod wodą - to główne cechy najnowszej obudowy LenzO.
30 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Oto zestawienie najpopularniejszych aparatów wg Flickr. Mijający rok zdominowała jedna firma
Flickr opublikował zestawienie pokazujące jakich aparatów w mijającym 2016 roku najchętniej używali użytkownicy serwisu. Wynik można było przewidzieć, jednak jego skala jest niemałym zaskoczeniem.
7 Gru 2016
Michał Chrzanowski
8
Filmborn - symulacje znanych klisz filmowych na iPhone’a
Wygląda na to, ze popularnym aplikacjom VSCO i RNI Films wyrósł poważny konkurent. Filmborn, autorstwa Mastin Labs, to symulacja filmów analogowych w kilku prostych krokach. Program jest bezpłatny i dostępny na iOS.
7 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Apple MacBook Pro – jeszcze mniejszy i jeszcze bardziej wydajny
Apple nie ukrywa, że najnowszy MacBook Pro to najbardziej zaawansowany laptop w historii firmy. Przeszedł on usprawnienia w niemal każdym calu. Ma być szybszy i wydajniejszy od poprzednika. A do tego wyposażono go w rozwiązanie, które powinno spodobać się fotografom i filmowcom.
27 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0