ACDSee na iOS

ACDSee na iOS
ACDSee, czyli jeden z najstarszych i najpopularniejszych programów do przeglądania i edycji zdjęć doczekał się mobilnej wersji na system iOS. Aplikacja umożliwia rejestrowanie zdjęć, a także całkiem zaawansowaną obróbkę.
ACDSee na iOS
Początki programu ACDSee sięgają połowy lat 90-tych. Początkowo było to narzędzie do przeglądania i katalogowania zdjęć i dopiero z czasem pojawiły się w nim narzędzia edycyjne. Kilka dni temu zadebiutowała wreszcie wersja mobilna na system iOS. Aplikacja umożliwia rejestrowanie zdjęć, a także ich edycję i łączenie w kolaże. Mobilny ACDSee wykorzystuje możliwość systemu iOS - użytkownik może manualnie ustawić wiele parametrów, włączyć tryb selfie, skorzystać z bracketingu i cyfrowego zoomu. Wśród narzędzi do edycji fotografii znalazł się między innymi szereg filtrów, symulator płytkiej głębi ostrości, korekta geometryczna, a także możliwość zrobienia kolaży i dodania ramek. Cena aplikacji ACDSee na iOS to 1,79 euro. Program można pobrać z iTunes AppStore.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1