ACDSee na iOS

ACDSee na iOS
ACDSee, czyli jeden z najstarszych i najpopularniejszych programów do przeglądania i edycji zdjęć doczekał się mobilnej wersji na system iOS. Aplikacja umożliwia rejestrowanie zdjęć, a także całkiem zaawansowaną obróbkę.
ACDSee na iOS
Początki programu ACDSee sięgają połowy lat 90-tych. Początkowo było to narzędzie do przeglądania i katalogowania zdjęć i dopiero z czasem pojawiły się w nim narzędzia edycyjne. Kilka dni temu zadebiutowała wreszcie wersja mobilna na system iOS. Aplikacja umożliwia rejestrowanie zdjęć, a także ich edycję i łączenie w kolaże. Mobilny ACDSee wykorzystuje możliwość systemu iOS - użytkownik może manualnie ustawić wiele parametrów, włączyć tryb selfie, skorzystać z bracketingu i cyfrowego zoomu. Wśród narzędzi do edycji fotografii znalazł się między innymi szereg filtrów, symulator płytkiej głębi ostrości, korekta geometryczna, a także możliwość zrobienia kolaży i dodania ramek. Cena aplikacji ACDSee na iOS to 1,79 euro. Program można pobrać z iTunes AppStore.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0