ACDSee na iOS

ACDSee na iOS
ACDSee, czyli jeden z najstarszych i najpopularniejszych programów do przeglądania i edycji zdjęć doczekał się mobilnej wersji na system iOS. Aplikacja umożliwia rejestrowanie zdjęć, a także całkiem zaawansowaną obróbkę.
ACDSee na iOS
Początki programu ACDSee sięgają połowy lat 90-tych. Początkowo było to narzędzie do przeglądania i katalogowania zdjęć i dopiero z czasem pojawiły się w nim narzędzia edycyjne. Kilka dni temu zadebiutowała wreszcie wersja mobilna na system iOS. Aplikacja umożliwia rejestrowanie zdjęć, a także ich edycję i łączenie w kolaże. Mobilny ACDSee wykorzystuje możliwość systemu iOS - użytkownik może manualnie ustawić wiele parametrów, włączyć tryb selfie, skorzystać z bracketingu i cyfrowego zoomu. Wśród narzędzi do edycji fotografii znalazł się między innymi szereg filtrów, symulator płytkiej głębi ostrości, korekta geometryczna, a także możliwość zrobienia kolaży i dodania ramek. Cena aplikacji ACDSee na iOS to 1,79 euro. Program można pobrać z iTunes AppStore.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
2
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0