ACDSee na iOS

ACDSee na iOS
ACDSee, czyli jeden z najstarszych i najpopularniejszych programów do przeglądania i edycji zdjęć doczekał się mobilnej wersji na system iOS. Aplikacja umożliwia rejestrowanie zdjęć, a także całkiem zaawansowaną obróbkę.
ACDSee na iOS
Początki programu ACDSee sięgają połowy lat 90-tych. Początkowo było to narzędzie do przeglądania i katalogowania zdjęć i dopiero z czasem pojawiły się w nim narzędzia edycyjne. Kilka dni temu zadebiutowała wreszcie wersja mobilna na system iOS. Aplikacja umożliwia rejestrowanie zdjęć, a także ich edycję i łączenie w kolaże. Mobilny ACDSee wykorzystuje możliwość systemu iOS - użytkownik może manualnie ustawić wiele parametrów, włączyć tryb selfie, skorzystać z bracketingu i cyfrowego zoomu. Wśród narzędzi do edycji fotografii znalazł się między innymi szereg filtrów, symulator płytkiej głębi ostrości, korekta geometryczna, a także możliwość zrobienia kolaży i dodania ramek. Cena aplikacji ACDSee na iOS to 1,79 euro. Program można pobrać z iTunes AppStore.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0