ACDSee

Wszystkie artykuły z tagiem: "ACDSee" w serwisie fotopolis.pl:
ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 - czy może stać się alternatywą dla Lightrooma i Photoshopa?
Twórcy programu ACDSee już od pewnego czasu starają się by ich oferta była konkurencyjna dla najlepszych programów do edycji na rynku. Najnowsza wersja może być temu bliższa niż kiedykolwiek.
31 Sie 2017
Maciej Luśtyk
1
ACDSee Ultimate 8 - edycja na warstwach
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania ACDSee, służącego do profesjonalnej edycji zdjęć. ACDSee Ultimate 8 stara się być konkurencją dla programów z rodziny Adobe.
12 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
ACDSee na iOS
ACDSee, czyli jeden z najstarszych i najpopularniejszych programów do przeglądania i edycji zdjęć doczekał się mobilnej wersji na system iOS. Aplikacja umożliwia rejestrowanie zdjęć, a także całkiem zaawansowaną obróbkę.
24 Lis 2014
Michal Grzegorczyk
0
ACDSee 16
Firma ACD Systems przygotowała nową wersję popularnej aplikacji do przeglądania i edycji zdjęć. W ACDSee 16 pojawiło się kilka nowych funkcji - między innymi możliwość wgrywania zdjęć wprost na Facebooka czy efekt Tilt-shift. Program będzie przez jakiś czas dostępny w obniżonej cenie 50 dolarów.
31 Maj 2013
Michal Grzegorczyk
0
ACDSee Pro 6 i ACDSee 15
Pojawiły się nowe wersje popularnych aplikacji do przeglądania i edycji zdjęć - ACDSee Pro 6 i nieco okrojona wersja ACDSee 15. Producent wprowadził m.in. narzędzie Brush do miejscowej edycji zdjęć i poprawił konwertowanie obrazów do wersji czarno-białej.
26 Wrz 2012
Michał Dąbrowski
0
ACDSee Free - bezpłatna przeglądarka zdjęć
Firma ACDSee, znany producent rozbudowanej aplikacji do wyświetlania i edycji zdjęć, przygotowała okrojoną, darmową przeglądarkę. Z jej pomocą można też w prosty sposób wydrukować zdjęcia.
10 Sie 2012
Michał Dąbrowski
0
ACDSee Picture Frame Manager - ramki w porządku
Firma ACDSee przygotowała program do zarządzania zdjęciami przeznaczonymi do wgrania do ramek cyfrowych. Głównym zadaniem aplikacji jest dostosowanie pliku do rozdzielczości urządzenia, na którym będzie wyświetlany.
26 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0
ACDSee Photo Editor 2008 Beta - druga runda otwartych testów
Firma ACDSee poinformowała o uruchomieniu kolejnej rundy otwartych testów wersji beta aplikacji Photo Editor 2008. Wszyscy, którzy teraz ściągną program będą go mogli bezpłatnie testować do 15 lipca.
23 Kwi 2008
Michal Grzegorczyk
0