ACDSee 16

Firma ACD Systems przygotowała nową wersję popularnej aplikacji do przeglądania i edycji zdjęć. W ACDSee 16 pojawiło się kilka nowych funkcji - między innymi możliwość wgrywania zdjęć wprost na Facebooka czy efekt Tilt-shift. Program będzie przez jakiś czas dostępny w obniżonej cenie 50 dolarów.

ACDSee 16 to stosunkowo popularna aplikacja do przeglądania i edycji zdjęć. W najnowszej wersji producent wprowadził kilkanaście nowych funkcji. Między innymi pojawiła się możliwość bezpośredniego wgrywania zdjęć do serwisu Facebook, opcja geotagowania zdjęć z poziomu programu, a także narzędzia do gradientu, rozmywania tła (symulacja bokeh) i nadawania efektu tilt-shift. Program będzie przez jakiś czas dostępny w obniżonej cenie 50 dolarów. Dotychczasowi użytkownicy ACDSee mogą kupić upgrade za 30 dolarów. Producent udostępnia też 15-dniową wersję trial.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1