ACDSee 16

Firma ACD Systems przygotowała nową wersję popularnej aplikacji do przeglądania i edycji zdjęć. W ACDSee 16 pojawiło się kilka nowych funkcji - między innymi możliwość wgrywania zdjęć wprost na Facebooka czy efekt Tilt-shift. Program będzie przez jakiś czas dostępny w obniżonej cenie 50 dolarów.

ACDSee 16 to stosunkowo popularna aplikacja do przeglądania i edycji zdjęć. W najnowszej wersji producent wprowadził kilkanaście nowych funkcji. Między innymi pojawiła się możliwość bezpośredniego wgrywania zdjęć do serwisu Facebook, opcja geotagowania zdjęć z poziomu programu, a także narzędzia do gradientu, rozmywania tła (symulacja bokeh) i nadawania efektu tilt-shift. Program będzie przez jakiś czas dostępny w obniżonej cenie 50 dolarów. Dotychczasowi użytkownicy ACDSee mogą kupić upgrade za 30 dolarów. Producent udostępnia też 15-dniową wersję trial.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13