ACDSee 16

Firma ACD Systems przygotowała nową wersję popularnej aplikacji do przeglądania i edycji zdjęć. W ACDSee 16 pojawiło się kilka nowych funkcji - między innymi możliwość wgrywania zdjęć wprost na Facebooka czy efekt Tilt-shift. Program będzie przez jakiś czas dostępny w obniżonej cenie 50 dolarów.

ACDSee 16 to stosunkowo popularna aplikacja do przeglądania i edycji zdjęć. W najnowszej wersji producent wprowadził kilkanaście nowych funkcji. Między innymi pojawiła się możliwość bezpośredniego wgrywania zdjęć do serwisu Facebook, opcja geotagowania zdjęć z poziomu programu, a także narzędzia do gradientu, rozmywania tła (symulacja bokeh) i nadawania efektu tilt-shift. Program będzie przez jakiś czas dostępny w obniżonej cenie 50 dolarów. Dotychczasowi użytkownicy ACDSee mogą kupić upgrade za 30 dolarów. Producent udostępnia też 15-dniową wersję trial.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1