ACDSee Pro 6 i ACDSee 15

Pojawiły się nowe wersje popularnych aplikacji do przeglądania i edycji zdjęć - ACDSee Pro 6 i nieco okrojona wersja ACDSee 15. Producent wprowadził m.in. narzędzie Brush do miejscowej edycji zdjęć i poprawił konwertowanie obrazów do wersji czarno-białej.

ACDSee Systems zaktualizował dwa pakiety do przeglądania i edycji zdjęć: ACDSee Pro 6 i ACDSee 15. W obu wprowadzono narzędzie Brush, które pozwala na szybką modyfikację części zdjęcia. Od teraz będzie możliwe dodawanie słów kluczowych w określonej hierarchii i nagrywanie na Blu-Ray bezpośrednio z przeglądarki. Wprowadzono też opcję Smart Blur, która odpowiada za rozmycie i usuwanie szumów z matrycy. Kolejną innowacją jest Clarity tool, które podkreśla półtony, bez wpływu na podświetlenia i cienie w obrazie.

W bardziej zaawansowanej wersji Pro dodano m.in. wsparcie dla 64-bitowych systemów operacyjnych, poprawiono wyostrzanie i konwertowanie zdjęć do trybu czarno-białego. Do obu produktów dołączane jest też miejsce w "chmurze", poprzez aplikację ACDSee Online. Ta ostatnia jest też dostępna za darmo w sklepie iTunes.

Sugerowana cena detaliczna wersji ACDSee Pro 6 wynosi blisko 100 dolarów, a ACDSee 15 połowę tej ceny. Więcej informacji jest dostępnych na stronie producenta.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0