ACDSee Pro 6 i ACDSee 15

Autor: Michał Dąbrowski

26 Wrzesień 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Pojawiły się nowe wersje popularnych aplikacji do przeglądania i edycji zdjęć - ACDSee Pro 6 i nieco okrojona wersja ACDSee 15. Producent wprowadził m.in. narzędzie Brush do miejscowej edycji zdjęć i poprawił konwertowanie obrazów do wersji czarno-białej.

ACDSee Systems zaktualizował dwa pakiety do przeglądania i edycji zdjęć: ACDSee Pro 6 i ACDSee 15. W obu wprowadzono narzędzie Brush, które pozwala na szybką modyfikację części zdjęcia. Od teraz będzie możliwe dodawanie słów kluczowych w określonej hierarchii i nagrywanie na Blu-Ray bezpośrednio z przeglądarki. Wprowadzono też opcję Smart Blur, która odpowiada za rozmycie i usuwanie szumów z matrycy. Kolejną innowacją jest Clarity tool, które podkreśla półtony, bez wpływu na podświetlenia i cienie w obrazie.

W bardziej zaawansowanej wersji Pro dodano m.in. wsparcie dla 64-bitowych systemów operacyjnych, poprawiono wyostrzanie i konwertowanie zdjęć do trybu czarno-białego. Do obu produktów dołączane jest też miejsce w "chmurze", poprzez aplikację ACDSee Online. Ta ostatnia jest też dostępna za darmo w sklepie iTunes.

Sugerowana cena detaliczna wersji ACDSee Pro 6 wynosi blisko 100 dolarów, a ACDSee 15 połowę tej ceny. Więcej informacji jest dostępnych na stronie producenta.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Szybko poszło. Mango prezentuje kampanię modową stworzoną przez AI
Szybko poszło. Mango prezentuje kampanię modową stworzoną przez AI
Znana marka odzieżowa wystartowała z pierwszą kampanią modową stworzoną w całości przy użyciu generatorów grafiki AI. I takich sytuacji będzie coraz więcej.
16
Konkurs Magnum Photos i Polaroid - do wygrania aparat I-2, zapas filmów i opieka mentorska agencji
Konkurs Magnum Photos i Polaroid - do wygrania aparat I-2, zapas filmów i opieka mentorska agencji
Polaroid i Magnum Photos wystartowali ze wspólna kampanią, która chce podkreślić wagę opowiadania historii za pomocą fotografii. Towarzyszy jej otwarty konkurs ukierunkowany na...
9
Aparat niedostępny z powodu dużego zainteresowania? To tylko marketingowy spin
Aparat niedostępny z powodu dużego zainteresowania? To tylko marketingowy spin
W ostatnich latach producenci sprzętu fotograficznego coraz częściej informują o niedoborach poszczególnych produktów, rzekomo spowodowanych zbyt dużym zainteresowaniem. To tylko...
25
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)