manfrotto

Wszystkie artykuły z tagiem: "manfrotto" w serwisie fotopolis.pl:
Nowe podróżnicze statywy w serii Manfrotto Befree - konstrukcja z włókna węglowego, głowica dla filmowców
Seria Manfrotto Befree to jedne z najbardziej przyjaznych podróżnikom statywów na rynku, które łączą kompaktowe wymiary i niewielką wagę z dużą wytrzymałością. Nowe modele to propozycje dla najbardziej wymagających.
8 Cze 2018
Maciej Luśtyk
1
Manfrotto Befree Advanced - nowa, ulepszona seria lekkich i wytrzymałych statywów uniesie sprzęt o wadze do 8 kg
Statywy podróżne z serii Befree, oferujące kompaktowe wymiary, wytrzymałość i małą wagę to jedna z najbardziej uniwersalnych linii w ofercie producenta. Ulepszenia wprowadzone wraz z nową generacją Befree Advanced czynią je jeszcze bardziej użytecznymi.
21 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Manfrotto National Geographic Australia – kolekcja dla prawdziwych odkrywców
Zaprezentowana seria Manfortto to aż 5 nowych produktów – cztery torby i jeden plecak – inspirowanych australijskim krajobrazem.
6 Mar 2017
Michał Chrzanowski
0
Szybka wymiana filtrów? To możliwe dzięki Manfrotto Xume
Firma Manfrotto zaprezentowała funkcjonalne adaptery Xume, dzięki którym zmiana nakręcanych filtrów potrwa zaledwie ułamek sekundy. Wszystko za sprawą specjalnego systemu magnesów.
8 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Nie żyje Lino Manfrotto - twórca marki, która zrewolucjonizowała rynek statywów
W niedzielę, w wieku 80 lat zmarł Lino Manfrotto, założyciel znanej na całym świecie marki statywów. Początki jego imperium były jednak bardzo skromne.
7 Lut 2017
Maciej Luśtyk
0
Manfrotto Windsor Messenger M – test
Nie przestajemy poszukiwać idealnej torby fotograficznej. Dziś szczegółowo przyjrzymy się modelowi Manfrotto Windsor, który ma łączyć  w sobie funkcjonalne rozwiązanie z klasycznym wzornictwem.
3 Gru 2016
Michał Chrzanowski
4
Manfrotto Befree Color - kolorowa odsłona kompaktowych statywów
Firma Manfrotto postanowiła nieco odświeżyć swoją linię Befree. Nowe statywy kierowane do zaawansowanych użytkowników są teraz dostępne w czterech nowych kolorach.
29 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Manfrotto XPRO Monopod+ - głowica kulowa w podstawie
Manfrotto zaprezentowało nową serię monopodów, które mają oferować niespotykaną dotąd swobodę panoramowania, a to dzięki nowej podstawie z wbudowaną głowicą kulową.
24 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Nowe produkty Manfrotto w kolekcjach Advanced i Street
Firma Manfrotto zaprezentowała dwa plecaki i trzy torby, które wzbogacają serie Advanced i Street. Każdy z nowych produktów został zaprojektowany z myślą o systemach bezlusterkowych.
13 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0
Manfrotto Windsor - funkcjonalne i eleganckie
Ostatnimi czasy producenci toreb i plecaków coraz częściej stawiają na klasyczne wzornictwo. Doskonałym przykładem jest nowa linia produktów Manfrotto Windsor, która łączy funkcjonalne rozwiązanie z elementami w stylu retro.
27 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0