Manfrotto Element MII Video - monopod do filmowania w wersji na lekko

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Wrzesień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

To najlżejsze rozwiązanie tego typu na rynku. Manfrotto wprowadza do oferty Element MII Video, ultralekki i kompaktowy monopod do filmowania.

Monopod Element MII Video przeznaczony jest dla osób szukających lekkiego i kompaktowego monopodu do filmowania bezlusterkowcem lub mniejszą lustrzanką. Wykonany z aluminium, razem z głowicą waży 1,05 kg, a bez głowicy 0,67 kg. Zestaw z głowicą udźwignie sprzęt o łącznej wadze do 4 kg, natomiast sam monopod ma udźwig aż 16 kg. Zestaw po złożeniu zajmuje około 60,5 cm, a jego wysokość maksymalna to 137,7 cm. Sam monopod - odpowiednio 50,5 cm i 128 cm.

Opatentowana baza monopodu zapewnia płynne ruchy, a w efekcie ujęcia bez żadnych szarpnięć. Składane nóżki ułatwiają transport, a ergonomiczne zaciski typu Twist pozwalają na szybkie rozkładanie i składanie monopodu. Uzupełnieniem zestawu jest lekka i kompaktowa, lecz w pełni profesjonalna głowica do filmowania Manfrotto 400AH (w zestawie jest na stałe przymocowana do monopodu).

Monopod Manfrotto Element MII Video - cena i dostępność

Manfrotto Element MII Video jest już dostępny w sprzedaży. Kosztuje 415 zł lub w zestawie z głowicą 779 zł.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Irix Matte Box IQ – magnetyczne wrota dla filmowców
Irix Matte Box IQ – magnetyczne wrota dla filmowców
Matte Box IQ to narzędzie, które pozwoli w łatwy sposób kontrolować odblaski światła podczas filmowania oraz swobodnie stosować magnetyczne filtry Irix  
1
Power Station Newell Samra 500 - jeszcze więcej energii w plenerze
Power Station Newell Samra 500 - jeszcze więcej energii w plenerze
Nowa stacja zasilająca marki Newell to aż 532 Wh w poręcznym rozmiarze. Samra 500 to idealne rozwiązanie na długie wędrówki samochodem lub kamperem albo na sytuacje awaryjne.
1
Macbook Pro i Mac Mini z procesorami M2 Pro i M2 Max - do 96 GB pamięci RAM
Macbook Pro i Mac Mini z procesorami M2 Pro i M2 Max - do 96 GB pamięci RAM
Układy M2 Pro i M2 Max, które oferują m.in. kolejno do 32 i 96 GB pamięci operacyjnej oraz lepszą optymalizację poboru mocy stały się bazą dla najnowszej generacji...
1