Manfrotto Element MII Video - monopod do filmowania w wersji na lekko

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Wrzesień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

To najlżejsze rozwiązanie tego typu na rynku. Manfrotto wprowadza do oferty Element MII Video, ultralekki i kompaktowy monopod do filmowania.

Monopod Element MII Video przeznaczony jest dla osób szukających lekkiego i kompaktowego monopodu do filmowania bezlusterkowcem lub mniejszą lustrzanką. Wykonany z aluminium, razem z głowicą waży 1,05 kg, a bez głowicy 0,67 kg. Zestaw z głowicą udźwignie sprzęt o łącznej wadze do 4 kg, natomiast sam monopod ma udźwig aż 16 kg. Zestaw po złożeniu zajmuje około 60,5 cm, a jego wysokość maksymalna to 137,7 cm. Sam monopod - odpowiednio 50,5 cm i 128 cm.

Opatentowana baza monopodu zapewnia płynne ruchy, a w efekcie ujęcia bez żadnych szarpnięć. Składane nóżki ułatwiają transport, a ergonomiczne zaciski typu Twist pozwalają na szybkie rozkładanie i składanie monopodu. Uzupełnieniem zestawu jest lekka i kompaktowa, lecz w pełni profesjonalna głowica do filmowania Manfrotto 400AH (w zestawie jest na stałe przymocowana do monopodu).

Monopod Manfrotto Element MII Video - cena i dostępność

Manfrotto Element MII Video jest już dostępny w sprzedaży. Kosztuje 415 zł lub w zestawie z głowicą 779 zł.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony HVL-F60RM2 i HVL-F46RM - nowe lampy reporterskie do bezlusterkowców Sony
Sony HVL-F60RM2 i HVL-F46RM - nowe lampy reporterskie do bezlusterkowców Sony
Wraz z modelem A7 IV Sony zaprezentowało nowe systemowe lampy błyskowe, które mają być idealną parą dla pełnoklatkowych aparatów Sony E. Otrzymujemy...
3
Takeway T2 Clampod - wszechstronny ministatyw  z funkcją zacisku
Takeway T2 Clampod - wszechstronny ministatyw z funkcją zacisku
Na rynek wchodzi Takeway T2 Clampod. To zmyślny ministatyw z silnym uchwytem, który pozwala na uzyskiwanie dynamicznej perspektywy podczas fotografowania i filmowania.
0
Apple MacBook Pro (2021) z chipem M1 Pro i M1 Max - najlepsze macbooki od lat
Apple MacBook Pro (2021) z chipem M1 Pro i M1 Max - najlepsze macbooki od lat
Nowe Macbooki Pro to najważniejsza aktualizacja serii od lat, która w świecie notebooków wyznaczać ma nowe standard wydajności. Jeśli więc jeszcze...
48