monopod

Wszystkie artykuły z tagiem: "monopod" w serwisie fotopolis.pl:
Manfrotto XPRO Monopod+ - głowica kulowa w podstawie
Manfrotto zaprezentowało nową serię monopodów, które mają oferować niespotykaną dotąd swobodę panoramowania, a to dzięki nowej podstawie z wbudowaną głowicą kulową.
24 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Manfrotto rozwinął serię zaawansowanych monopodów
Manfrotto, znany i ceniony producent akcesoriów fotograficznych, zaprezentował sześć nowych monopodów, które rozszerzają kierowaną do zawodowców linię XPRO.
15 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Genesis Base - profesjonalne statywy dla fotografów i filmowców
Next 77, dystrybutor marki Genesis poinformował o wprowadzeniu na rynek nowej linii profesjonalnych statywów dla fotografów i filmowców. Trójnogi,monopody i akcesoria z serii Genesis Base wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów i oferują udźwig nawet do 30 kg.
25 Sty 2016
Maciej Luśtyk
1
Monopod gratis przy zakupie obiektywów Tamron
Foto-Technika, dystrybutor marki Tamron, rusza z promocją, w ramach której przy zakupie wybranych obiektywów otrzymamy monopod Velbon UP 400 w zestawie.
23 Wrz 2015
Michał Chrzanowski
0
Manfrotto Compact Extreme - selfie stick i monopod w jednym
Nieważne co myślimy o niesławnych wysięgnikach do selfie, niemalejący popyt na tego typu konstrukcje sprawia, że na ich produkcję decydują się najbardziej znane firmy. Manfrotto Compact Extreme jest o tyle ciekawy, że łączy w sobie funkcje monopoda i selfie sticka.
13 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Manfrotto 290 - odświeżona linia kompaktowych statywów
Oprócz nowe serii toreb, Manfrotto zaprezentowało dziś także odświeżoną linię statywów i monopodów oznaczoną numerem 290. Produkty łączą innowacyjne funkcjonalność i niewielkie rozmiary z designem bardziej zaawansowanych modeli.
5 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Vanguard VEO AM-234 - test monopoda
Po teście stylowego plecaka przyszedł czas na inne akcesoria Vanguarda. Tym razem jest to lekki monopod Vanguard VEO AM-234. W ostatnim czasie mieliśmy kilkukrotnie sprawdzić go w praktyce. Zobaczcie jak statyw wypadł w naszym teście.
5 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Manfrotto Compact - nowe statywy i monopody
W ofercie firmy Manfrotto pojawiła się nowa seria statywów i monopodów Manfrotto Compact. W jej skład wchodzą trzy grupy statywów i dwa modele monopodów. Nowe produkty są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych
17 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
Sirui P-324X i P-424X - nowe monopody
Sirui zaprezentowało dwa profesjonalne monopody - P-324 i P-424X. Zostały wykonane z włókna węglowego i udźwigną ciężar do 15 kg. Dodatkowo zostały wyposażone w składane nóżki, co czyni je jeszcze bardziej stabilnymi.
8 Lut 2013
Patrycja Tuszyńska
0
Slik Compact II, Mini II i Slim Pod II - nowe statywy i monopod
{COP|W ofercie firmy Slik pojawiły się trzy nowe produkty - 4-sekcyjny statyw Compact II, mini statyw Mini II i monopod Slim Pod II.
18 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0