Statywy, monopody i głowice Sirui - nowość na polskim rynku

Firma Delta poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek statywów, monopodów oraz głowic marki Sirui. Jednocześnie wystartowała polska strona internetowa tej firmy. Wszystkie akcesoria zostały objęte 6-letnią gwarancją.
Krakowska firma Delta poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek statywów, monopodów oraz głowic marki Sirui. Marka powstała w 2006 roku. Stworzyła ją firma Sirui Photographic Equipment Co., Ltd, która od 2001 roku produkowała akcesoria fotograficzne na zlecenie innych koncernów. Producent podkreśla wysoką jakość akcesoriów i związaną z nią długą, 6-letnią gwarancję. Osoby zainteresowane produktami Sirui mogą szukać bardziej szczegółowych informacji na dedykowanej {LNK|http://www.sirui.pl;stronie internetowej. Znajduje się tam dokładne informacje o produktach, a także technologiach i zastosowanych materiałach.

]
Więcej szczegółów na temat produktów marki Sirui można znaleźć w poniższej informacji prasowej:

Profesjonalne statywy, monopody i głowice fotograficzne Sirui w polskiej dystrybucji

Kraków, 21 marca 2011 r. -
Firma Delta wprowadza na polski rynek nowość w postaci profesjonalnych statywów, monopodów i głowic fotograficznych marki Sirui. Marka Sirui powstała w 2006 roku i stanowi własność Sirui Photographic Equipment Co., Ltd. - niezależnego producenta profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Firma ta rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku i przez kilka lat zajmowała się produkcją akcesoriów fotograficznych na zlecenie największych marek. Od ponad pięciu lat wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy, wytwarzając pod własną marką statywy, monopody oraz głowice fotograficzne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i doskonałych materiałów, produkty Sirui wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania, która gwarantuje trwałość, wytrzymałość oraz odporność na ekstremalne warunki atmosferyczne.

Z tego względu wszystkie akcesoria marki Sirui objęte są aż 6-letnią gwarancją!Bogata oferta
W polskiej dystrybucji oferowane są cztery serie statywów (M, TX, R i N), dwa rodzaje głowic kulowych (G i KX) oraz dwa modele monopodów (seria P). We wszystkich seriach znajdują się produkty różniące się parametrami oraz funkcjonalnością, dzięki czemu każdy fotograf ma szansę dobrać odpowiedni model dla własnych potrzeb. Oprócz statywów, monopodów i głowic fotograficznych oferowane są również płytki szybkiego mocowania zaprojektowane do wybranych modeli lustrzanek.

Nowa strona internetowa
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej www.sirui.pl, na której znajdują się szczegółowe informacje o dostępnych produktach, a także opis technologii i materiałów wykorzystanych w produkcji.


Statyw karbonowy Sirui M-3205
Jednym z najbardziej zaawansowanych statywów marki Sirui jest model M-3205, którego podstawę stanowią pięciosekcyjne nogi wykonane z lekkiego i wytrzymałego profilu z włókna węglowego. Każda z nich zakończona jest gumową stopką, wyposażoną w metalowy kolec ułatwiający stabilne ustawienie statywu na śliskim podłożu. We wszystkich statywach marki Sirui zastosowano solidną głowicę, której metalowa struktura została wzmocniona w procesie kucia. Dzięki temu statywy Sirui serii M charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością na obciążenia, oferując dopuszczalny udźwig na poziomie 15 kilogramów. Każdy statyw z zaawansowanej serii M posiada odkręcaną nogę, która może pełnić rolę lekkiego i funkcjonalnego monopodu. Na czas transportu możliwe jest odwrócenie nóg statywu o 180 stopni i zmniejszenie w ten sposób jego całkowitej długości o 7 centymetrów. Wszystkie statywy Sirui odporne są na trudne warunki atmosferyczne i bez problemu znoszą skrajne temperatury sięgające od -40 do 100 stopni Celsjusza. Zawdzięczają to m.in. utwardzonej termicznie powłoce lakierniczej, która chroni metalowe elementy przed zarysowaniami i ścieraniem się.

Głowica kulowa Sirui K-40X
Głowica kulowa K-40X należy do najbardziej wytrzymałych i najbardziej precyzyjnych głowic kulowych w ofercie Sirui. Wykonana jest lekkiego i wzmocnionego stopu aluminiowo-magnezowego, pokrytego utwardzonym termicznie lakierem nakładanym metodą utleniania anodowego. Powierzchnia kuli obrobiona została mechanicznie z dokładnością sięgającą aż 0,01 milimetra, dzięki czemu jej hydrauliczny system blokady położenia działa wyjątkowo silnie i precyzyjnie. Dopuszczalne obciążenie głowicy wynosi 35 kilogramów, przez co z powodzeniem może być wykorzystywana nawet z najcięższymi aparatami i obiektywami dostępnymi na rynku. Sirui K-40X wyposażona jest w trzy pokrętła służące do hydraulicznej regulacji docisku i blokady położenia kuli. Posiada również unikalne rozwiązanie pozwalające zapamiętać jej położenie, co znajduje zastosowanie podczas pracy z dużym obciążeniem. Cechą wspólną głowic kulowych marki Sirui jest obrotowa podstawa, na której naniesiono skalę kątową wspomagającą wykonywanie zdjęć panoramicznych. Głowice serii KX posiadają w standardzie płytkę szybkiego mocowania oraz wbudowaną poziomicę.

Gwarancja
Wszystkie produkty Sirui objęte są 6-letnią gwarancją.

Dystrybucja
Oficjalnym przedstawicielem i generalnym dystrybutorem produktów marki Sirui w Polsce jest firma Delta - właściciel sklepu internetowego Foto-Tip.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18