Statywy podróżnicze Manfrotto Befree w promocyjnych cenach

Autor: Redakcja Fotopolis

16 Sierpień 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Foto 7, polski dystrybutor marki Manfrotto, informuje o rozpoczęciu promocji na statywy podróżne z serii Befree.

Materiał partnera

Befree to wielokrotnie nagradzana i najpopularniejsza seria profesjonalnych statywów podróżniczych Manfrotto w 100% wyprodukowana we Włoszech i objęta możliwością bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 10 lat. W skład każdego zestawu wchodzi statyw z głowicą, płytka i wygodna torba.

Manfrotto Befree Advanced - popularny, kompaktowy statyw podróżniczy

Befree Advanced to najpopularniejszy zestaw, który po złożeniu zajmuje tylko 40 cm, a jego wysokość maksymalna to 151 cm. Waga w zależności od wersji (włókno węglowe lub aluminium) wynosi od 1,25 do 1,59 kg. Głowicę kulową 494 wyróżnia udźwig do 8 kg, blokada ruchu w panoramie oraz regulacja oporu kuli. Statywy dostępne są zarówno z klasycznymi blokadami sekcji (zatrzaskami) jak i pokrętłami.

Manfrotto Befree GT - dla profesjonalistów

Befree GT dostępny jest w wersji z aluminium lub włókna węglowego i przeznaczony jest dla profesjonalistów pracujących z cięższym sprzętem. Podobnie jak Befree Advanced statyw zajmuje niewiele miejsca po złożeniu (43 cm) natomiast jest wyższy - jego maksymalna wysokość z wysuniętą kolumną wynosi aż 164 cm.

Statyw dostępny jest w zestawie z głowicą kulową 496, której zalety to m.in. udźwig do 10 kg, blokada ruchu w panoramie oraz regulacja oporu. Dodatkowo wersja XPRO wyposażona jest w kolumnę szybko obracaną o 90 stopni.

Manfrotto Befree Live - dla filmujących

Befree Live to z kolei statyw podróżny skierowany do filmowców, dostępny w wersji z aluminium lub z włókna węglowego. Głowica wideo MVH400AH o maksymalnym udźwigu 4 kg, zapewnia płynne ruchy w obu osiach i jest wyposażona w płytkę przesuwną, kompatybilną z najnowszymi kamerami i aparatami.

Dodatkowo kolumna statywu posiada  mechanizm pozwalający wypoziomować głowicę w kilka sekund. Całość waży nawet 1,38 kg (wersja z włókna węglowego).

Manfrotto Befree Live 3W - statyw do filmu i fotografii

Befree Live 3W to pierwszy na rynku statyw podróżny z głowicą hybrydową, który nadaje się zarówno do fotografii, jak i filmowania! System płynnych ruchów Fluid Drag System zastosowany w osiach Pan i Tilt oraz wygodna, długa rączka sprawiają, że głowica jest w pełni profesjonalnym rozwiązaniem do filmowania.

Dodatkowy ruch w trzeciej osi umożliwia obrót aparatu do pozycji portretowej, dzięki czemu mamy do dyspozycji precyzyjną, trzykierunkową głowicę fotograficzną. Zestaw ma tylko 40 cm po złożeniu, a jednocześnie spełnia wysokie wymagania w zakresie jakości oraz stabilności - udźwig do 6 kg.

Manfrotto Befree - promocyjne ceny do 5 września

Polski dystrybutor właśnie wystartował z akcją promocyjna na statywy z serii Befree. Przez najbliższe 3 tygodnie wybrane modele można będzie kupić z 15-procentowym rabatem. Promocyjne ceny obowiązują od 16 sierpnia do 5 września 2021 roku, lub do wyczerpania zapasów.

Statywy objęte promocją:

 • Zestaw BEFREE Advanced Lever czarny – 679 zł
 • Zestaw BEFREE Advanced Twist czarny – 679 zł
 • Zestaw BEFREE Advanced Twist czerwony – 679 zł
 • Zestaw BEFREE Sony Alpha Advanced Lever – 679 zł
 • Zestaw BEFREE 2N1 Lever czarny – 765 zł
 • Zestaw BEFREE Advanced Carbon – 1099 zł
 • Zestaw BEFREE GT – 835 zł
 • Zestaw BEFREE GT Carbon – 1349 zł
 • Zestaw BEFREE GT XPRO – 999 zł
 • Zestaw BEFREE GT XPRO Carbon – 1449 zł
 • Zestaw BEFREE GT Carbon Sony Alpha – 1349 zł
 • Zestaw BEFREE 3W Live Lever – 935 zł
 • Zestaw BEFREE 3W Live Sony Alpha Lever – 935 zł
 • Zestaw BEFREE Live Lever czarny – 849 zł
 • Zestaw BEFREE Live Twist czarny – 849 zł
 • Zestaw BEFREE Live Twist Carbon – 1275 zł

Produkty objęte promocją dostępne są w sprzedaży wyłącznie u Oficjalnych Dealerów Manfrotto.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły