iPhone 4S

Wszystkie artykuły z tagiem: "iPhone 4S" w serwisie fotopolis.pl:
iPhone 5 - test
iPhone 5 to następca modelu 4S. Czy nowa cyfra pojawiająca się w nazwie smarfona firmy Apple oznacza duże zmiany? Postanowiliśmy przetestować iPhone'a 5 pod kątem możliwości fotograficznych i porównać go z poprzednikiem.
16 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
Marksta - nowa aplikacja na iPhone'a
Marksta to nowa aplikacja na smartfon firmy Apple, która umożliwia dodanie znaku wodnego do naszych zdjęć. Na fotografii zrobionej iPhonem może znaleźć się tekst albo logo. To dobry pomysł na zabezpieczenie zdjęć, zanim podzielimy się nimi za pomocą mediów społecznościowych.
4 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Instagram - nowa polityka prywatności
Instagram wprowadza nową, dość kontrowersyjną, politykę prywatności. Zmiana raczej nikogo nie powinna dziwić, ponieważ podobną politykę wprowadził Facebook, który jest właścicielem aplikacji. Od 16 stycznia wszystkie zdjęcia, które znajdą się w bazie serwisu, będą mogły być sprzedawane przez Instagram do celów reklamowych bez zgody i wiedzy autora.
19 Gru 2012
Patryk Wiśniewski
0
Snapseed teraz dostępny także na Androida
Nik Software zaprezentował androidową wersję programu Snapseed, który służy do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych. Ta zmiana nikogo nie powinna dziwić. Google wykupiło po prostu producenta tego popularnego programu. Wersja 1.5, w której obecnie znajduje się aplikacja wprowadza jednak dwie istotne zmiany.
7 Gru 2012
Patryk Wiśniewski
0
Manfrotto KLYP - dodatki do iPhone'a 4 i 4S
Manfrotto wprowadza do sprzedaży KLYP - zestaw dodatków przeznaczonych do iPhone'a 4 i 4S. Pozwalają one na doświetlenie planu dzięki lampie, a także na montaż smartfona na statywie.
27 Wrz 2012
Michał Dąbrowski
0
Filtr polaryzacyjny do iPhone'a
Schneider Kreuznach podczas targów Photokina zaprezentował filtr polaryzacyjny, który jest dedykowany do urządzeń wyposażonych w obiektyw o przekątnej mniejszej niż 8mm. Sprawdzi się w połączeniu z iPhone'ami i innymi smartfonami.
24 Wrz 2012
Michał Dąbrowski
0
Google kupił Nik Software
Przejmując firmę Nik Software, Google stał się właścicielem kilku cenionych przez użytkowników aplikacji do edycji zdjęć, w tym Snapseed.
24 Wrz 2012
Michał Dąbrowski
0
Nokia 808 PureView - test
Nokia 808 PureView to smartfon wyposażony w aparat o niespotykanej w urządzeniach tego typu rozdzielczości 41 megapikseli, oferujący wiele zaawansowanych funkcji znanych z aparatów kompaktowych. Sprawdziliśmy jak sprzęt sprawdza się w praktyce oraz porównaliśmy go z iPhonem 4S, który może być dla niego konkurencją.
17 Sie 2012
Marcin Grabowiecki
0
Samsung NX20 - moduł Wi-Fi - test
Na początku roku Samsung wymienił całą linię swoich bezlustekrowców. Nowością we wszystkich modelach jest moduł Wi-Fi. Jak działa, do czego będzie przydatny i jak z niego korzystać?
3 Sie 2012
Patryk Wiśniewski
0
Hipstamatic planuje założyć Fundację  Fotoreportażu
Hipstamatic chce otworzyć Fundację Fotoreportażu, aby wspomagać fotografów zajmujących się fotoreportażem. Pieniądze na granty pragnie pozyskać ze specjalnej edycji cyfrowych obiektywów i filmów stworzonych z myślą o reporterach.
23 Lip 2012
Marcin Grabowiecki
0