iPhone 4S - test

iPhone 4S to wielofunkcyjne urządzenie z aparatem fotograficznym z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości HD. Czy ma ono szansę konkurować z prostymi aparatami kompaktowymi? Przekonacie się o tym po lekturze naszego testu. Zobaczycie również jak wypada on w porównaniu ze swoimi poprzednikami: modelami 3G, 3GS i 4.

Wstęp

Już chyba dla wszystkich stało się jasne, że niepozorny aparat ukryty w iPhonie zdobywa coraz większe uznanie. Świadczy o tym m.in. popularność tego urządzenia na portalu Flickr oraz coraz częstsze wykorzystywanie go przez profesjonalistów. Fenomen telefonu firmy Apple to nie tylko aparat, ale cała gama aplikacji umożliwiających modyfikację obrazu na poziomie urządzenia, z Hipstamaticiem i Instagramem na czele. Najnowsze modele (4 i 4S) wyposażone zostały także w funkcję kamery, która umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości HD.

Parametry iPhone'a 4S:
  • Wymiary: 115,2 mm x 58,6 mm x 9,3 mm
  • Waga: 140 g
  • Monitor: 3,5-calowy panoramiczny wyświetlacz Multi-Touch o rozdzielczości 960x640 pikseli przy 326 ppi
  • Pojemność: 16GB/ 32GB/ 64GB
  • Aparat:[LST
]

Test został podzielony na następujące części:
  1. Wstęp
  2. Ergonomia, wykonanie i użytkowanie
  3. Jakość zdjęć
  4. Porównanie modeli 3G, 3GS, 4 oraz 4S
  5. Podsumowanie. Zdjęcia przykładowe

Komentarze
Polecane artykuły
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0
Obiektyw do zadań specjalnych, czyli Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro i powiększenie 5:1 w praktyce
20 Mar 2019
Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro to jedno z niewielu specjalistycznych szkieł kierowanych do miłośników ekstremalnych powiększeń na rynku. Jest przy tym konstrukcją znacznie nowszą i tańszą od swojego konkurenta. Zobaczcie, na co je stać.
6
Galeria zdjęć w twoim salonie? Oto przyjazne dla portfela wydruki, dzięki którym stworzysz prywatną wystawę
6 Mar 2019
Dostępność usług drukowania takich jak MojObraz.pl pozwala nam stworzyć z salony własną salę wystawową. Przyjazne portfelowi, szybkie i łatwe z punktu widzenia klienta - nie ma powodu, dla którego nie warto by było spróbować.
0