IPH

Wszystkie artykuły z tagiem: "IPH" w serwisie fotopolis.pl:
Skew - korekcja perspektywy na iPhonie i iPadzie
Skew to ciekawa aplikacja umożliwiająca wykonanie korekcji dystorsji i perspektywy na zdjęciach zrobionych Iphonem lub iPadem.
8 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Eye-Fi Cloud - od teraz dla każdego
Firmę Eye-Fi znamy głównie za sprawą kart pamięci z łącznością Wi-fi. Posiadacze kart od pewnego czasu mogli korzystać z serwisu Eye-Fi Cloud umożliwiającego przechowywanie zdjęć w chmurze. Teraz usługa staje się dostępna dla wszystkich.
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
FotoSwipe - łatwa wymiana zdjęć między systemami iOS i Android
Producenci smarfonów prześcigają się w ulepszaniu aparatów dostępnych w ich urządzeniach. Ciągle jednak przesyłanie zdjęć pomiędzy telefonami stwarza pewne trudności. FotoSwipe ma zamiar to zmienić.
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
iPhone 5S - test
iPhone 5S to ostatni model popularnego smartfona Apple. Urządzenie ma podwójną lampę LED, umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z prędkością 10 kl/s oraz kręcenie filmów slow-motion. Zobaczcie jak radzi sobie wbudowany aparat fotograficzny.
14 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
Nowe iPhoto na OS X oraz iOS
Firma Apple zaktualizowała pakiet iLife, który składa się z programów iPhoto, iMovie oraz GarageBand. Pojawiły się wersje na system OS X oraz mobilne urządzenia z systemem iOS.
23 Paź 2013
Michal Grzegorczyk
0
Apple iPhone 5S i iPhone 5C
Firma Apple zaprezentowała dwa nowe smartfony: Apple iPhone 5S oraz iPhone 5C. Wśród nowych funkcji fotograficznych warto wymienić podwójną lampę LED, zdjęcia seryjne o prędkości 10 kl/s oraz filmy slow-motion o prędkości 120 kl/s z zachowaniem rozdzielczości HD 720p.
10 Wrz 2013
Michal Grzegorczyk
0
iPhone 5 - test
iPhone 5 to następca modelu 4S. Czy nowa cyfra pojawiająca się w nazwie smarfona firmy Apple oznacza duże zmiany? Postanowiliśmy przetestować iPhone'a 5 pod kątem możliwości fotograficznych i porównać go z poprzednikiem.
16 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
Dblcam - zdjęcia iPhonem z obydwu aparatów
Zdecydowana większość aplikacji fotograficznych na smartfony każe wybierać, czy chcemy korzystać z aparatu na przedniej czy tylnej ściance. W przypadku Dblcam jedno wyzwolenie migawki skutkuje zarejestrowaniem obydwu obrazów.
12 Mar 2013
Michal Grzegorczyk
0
Marksta - nowa aplikacja na iPhone'a
Marksta to nowa aplikacja na smartfon firmy Apple, która umożliwia dodanie znaku wodnego do naszych zdjęć. Na fotografii zrobionej iPhonem może znaleźć się tekst albo logo. To dobry pomysł na zabezpieczenie zdjęć, zanim podzielimy się nimi za pomocą mediów społecznościowych.
4 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Snapseed teraz dostępny także na Androida
Nik Software zaprezentował androidową wersję programu Snapseed, który służy do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych. Ta zmiana nikogo nie powinna dziwić. Google wykupiło po prostu producenta tego popularnego programu. Wersja 1.5, w której obecnie znajduje się aplikacja wprowadza jednak dwie istotne zmiany.
7 Gru 2012
Patryk Wiśniewski
0