FotoSwipe - łatwa wymiana zdjęć między systemami iOS i Android

0
Maciej Luśtyk
21 Listopad 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Producenci smarfonów prześcigają się w ulepszaniu aparatów dostępnych w ich urządzeniach. Ciągle jednak przesyłanie zdjęć pomiędzy telefonami stwarza pewne trudności. FotoSwipe ma zamiar to zmienić.
Dzięki aplikacji FotoSwipe nie będzie już konieczności używania maila, ani uciążliwego parowania urządzeń w celu przesłania zdjęć osobie stojącej obok. Okaże się to szczególnie przydatne w przypadku urządzeń obsługiwanych przez inne systemy operacyjne, które nie zawsze chcą ze sobą współpracować. Poza tym, nowa aplikacja znacznie skraca cały proces, a także umożliwia hurtowe przesyłanie zdjęć.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Aby przesłać zdjęcia pomiędzy urządzeniami, wystarczy na obu telefonach zainstalować wspomnianą aplikację, włączyć przesyłanie danych i zwyczajnie przeciągnąć palcem wybrane zdjęcie na drugi telefon. Aplikacja działa też w przypadku gdy telefon podłączony jest do internetu za pośrednictwem Wi-Fi. Cały proces przesyłania zdjęć odbywa się dzięki usłudze w chmurze, co może rodzić pytania odnośnie bezpieczeństwa naszych zdjęć, jednak producent zapewnia, że po przesłaniu zdjęcia natychmiast są kasowane.

Aplikację możemy pobrać z serwisów Apple Store i Google Play.

Poniżej przedstawiamy filmik obrazujący działanie aplikacje. Przyznamy, że wygląda to ciekawie.Więcej informacji odnośnie aplikacji znajdziemy na stronie fotoswipe.com

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
iPhone 11 kontra średnioformatowy Fujifilm GFX 100. Czy potrafisz wskazać różnicę?
iPhone 11 kontra średnioformatowy Fujifilm GFX 100. Czy potrafisz wskazać różnicę?
Co robi lepsze zdjęcia? Najnowszy smartfon czy aparat za 50 tys. złotych? Odpowiedź wcale nie jest tak prosta, jak myślisz.
60
8
Zhiyun Smooth Q2 - najmniejszy zaawansowany gimbal do smartfonów na rynku
Zhiyun Smooth Q2 - najmniejszy zaawansowany gimbal do smartfonów na rynku
Po zaprezentowanym w sierpniu DJI Osmo Mobile 3 myśleliśmy, że w kwestii gimbali do smartfonów nic nas już nie zaskoczy. Tymczasem Zhiyun pokazuje model o zbliżonych...
0
0
iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max - powrót na fotograficzny szczyt?
iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max - powrót na fotograficzny szczyt?
"Excitement" to słowo, które podczas tegorocznej konferencji Keynote przewinęło się setki razy. Czy jednak w obliczu tego, co ma do zaoferowania konkurencja nowe...
20
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)