komunikacja bezprzewodowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "komunikacja bezprzewodowa" w serwisie fotopolis.pl:
CamFi Pro - bezprzewodowy tethering szybszy niż kiedykolwiek
Nowy bezprzewodowy kontroler CamFi, pozwalający między innymi na transfer zdjęć z szybkością 10 MB/s ma być wygodnym rozwiązaniem dla fotografów studyjnych i wszystkich tych, których praca wymaga błyskawicznego dzielenia się materiałem z klientem bądź fotoedytorem.
5 Gru 2017
Maciej Luśtyk
1
Cascable Transfer - bezprzewodowe przesyłanie zdjęć z aparatu na Maca
Cascable dało się poznać jako remedium na często niedoskonałe aplikacje mobilne aparatów. Teraz, bliźniaczy Canscable Transfer pozwoli na bezpośrednie bezprzewodowe przesyłanie materiału na komputery Mac.
25 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Nikon SnapBridge jest już dostępny na Androida
Po raz pierwszy o autorskim systemie łączności Nikona dowiedzieliśmy się w momencie premiery aparatu D500. Dziś SnapBridge jest już dostępny do pobrania na urządzenia z systemem Android.
20 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
SnapBridge, czyli jak Nikon chce odmienić nasze spojrzenie na łączność bezprzewodową
CES 2016: Pokazanego wczoraj Nikona D500 wyposażono w autorski system łączności SnapBridge, który stać się ma standardem w nadchodzących urządzeniach producenta i za sprawą niespotykanej dotąd wygody odmienić nasze spojrzenie na łączność bezprzewodową między aparatem a urządzeniami mobilnymi. Zobaczcie, na czym to polega.
6 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
FotoSwipe - łatwa wymiana zdjęć między systemami iOS i Android
Producenci smarfonów prześcigają się w ulepszaniu aparatów dostępnych w ich urządzeniach. Ciągle jednak przesyłanie zdjęć pomiędzy telefonami stwarza pewne trudności. FotoSwipe ma zamiar to zmienić.
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Sony TransferJet - pomysł dojrzewa
Gdy na początku stycznia pisaliśmy o nowej technologii szybkiego transferu danych TransferJet wprowadzanej przez koncern Sony, nie wiedzieliśmy czy inne firmy włączą się w ten projekt. Dziś wiemy, że chętnych producentów jest calkiem sporo, dzięki czemu TransferJet ma szansę stać się prawdziwym standardem.
28 Lip 2008
Michal Grzegorczyk
0