Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nowa wersja aplikacji Flickr dla iOS

0

Autor: Michal Grzegorczyk

10 Październik 2013
Artykuł na: minutę
Wczoraj pojawiła się aktualizacja aplikacji Flickr dla systemu iOS. Najważniejsza zmiana to opcja automatycznego wysyłania zdjęć w pełnej rozdzielczości na konto w serwisie. W połączeniu z darmową przestrzenią 1 terabajta to całkiem niezłe narzędzie do gromadzenia i przechowywania archiwum składającego się z nawet kilkuset tysięcy zdjęć.

Użytkownicy urządzeń z systemem iOS od wczoraj mogą pobierać nową wersję aplikacji Flickr. W programie pojawiła się opcja Auto Straighten automatycznie prostująca kadry, ale ważniejszą nowością jest możliwość automatycznego wysyłania zdjęć w pełnej rozdzielczości na indywidualne konto w serwisie Flickr. Konto, które od jakiegoś czasu ma pojemność jednego tarabajta. Wystarczy na kilkaset tysięcy zdjęć zrobionych iPhonem. Chociaż aplikacja będzie nadal działać z systemem iOS 6, to do działania funkcji Auto Upload potrzeba systemu iOS 7. Więcej szczegółów na temat aktualizacji można znaleźć pod tym linkiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120% sRGB za 1500 zł
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120%...
Nowy monitor Philips 288E2UAE ma szansę zawojować segment hobbystycznej obróbki fotografii i grafiki. Ma wszystko czego do szczęścia może potrzebować osoba zabierająca...
28
5
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i...
1
0
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)