Flickr uruchomił program licencyjny

Autor: Michal Grzegorczyk

30 Lipiec 2014
Artykuł na: minutę
Serwis Flickr, który do tej pory służył jedynie do przechowywania i prezentowania zdjęć, uruchamia właśnie swój program licencyjny. Wybrani użytkownicy będą mogli zarabiać na kolekcji swoich fotografii.

Serwis Flickr uruchomił program licencyjny. Do tej pory Flickr umożliwiał przechowywanie i prezentowanie zdjęć, a teraz wybrani użytkownicy będą mogli zarabiać na kolekcji swoich fotografii. W związku z uruchomieniem programu powstała strona flickr.com/marketplace, na której zostali wymienieni partnerzy programu - między innymi Reuters, BBC, Gizmodo i The New York Times. Na razie nie są znane szczegóły finansowe - nie wiadomo jak będzie wyglądał podział przychodu pomiędzy serwis Flickr a fotografa.

Do programu licencyjnego zostaną zaproszeni wybrani fotografowie. Aby zwiększyć swoje szanse należy wysłać zgłoszenie (na dole tej strony). Więce szczegółów na temat programu można znaleźć w poście na blogu Flickra.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Lens Utility Mobile - Tamron zapowiada aplikację na Androida
Lens Utility Mobile - Tamron zapowiada aplikację na Androida
Program Tamron Lens Utility pozwala na personalizację działania poszczególnych funkcji obiektywów. Niebawem zmian będziemy mogli dokonywać także w terenie, dzięki...
3
Capture One na iPada już dostępne. Kosztuje 5 dolarów miesięcznie
Capture One na iPada już dostępne. Kosztuje 5 dolarów miesięcznie
Aplikacja do edycji RAW-ów od Capture One wreszcie ląduje w wersji na tablety iPad. Ma wszystko czego potrzeba do zdalnej obróbki w przystępnym abonamencie.
5
Adobe testuje darmową, przeglądarkową wersję Photoshopa
Adobe testuje darmową, przeglądarkową wersję Photoshopa
Photoshop stanie się darmowy… w pewnym sensie. Nowa wersja aplikacji do obróbki grafiki ma działać w modelu freemium.
10
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)