Flickr uruchomił program licencyjny

Flickr uruchomił program licencyjny
Serwis Flickr, który do tej pory służył jedynie do przechowywania i prezentowania zdjęć, uruchamia właśnie swój program licencyjny. Wybrani użytkownicy będą mogli zarabiać na kolekcji swoich fotografii.

Serwis Flickr uruchomił program licencyjny. Do tej pory Flickr umożliwiał przechowywanie i prezentowanie zdjęć, a teraz wybrani użytkownicy będą mogli zarabiać na kolekcji swoich fotografii. W związku z uruchomieniem programu powstała strona flickr.com/marketplace, na której zostali wymienieni partnerzy programu - między innymi Reuters, BBC, Gizmodo i The New York Times. Na razie nie są znane szczegóły finansowe - nie wiadomo jak będzie wyglądał podział przychodu pomiędzy serwis Flickr a fotografa.

Do programu licencyjnego zostaną zaproszeni wybrani fotografowie. Aby zwiększyć swoje szanse należy wysłać zgłoszenie (na dole tej strony). Więce szczegółów na temat programu można znaleźć w poście na blogu Flickra.
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
3
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1