Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Flickr przywraca konta PRO - więcej statystyk i brak reklam

0

Autor: Maciej Luśtyk

24 Lipiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Dwa lata po podjęciu decyzji o wycofaniu płatnych subskrybcji oferujących większą funkcjonalność serwisu twórcy Flickera postanowili przywrócić konta PRO. Użytkownicy, którzy zdecydują się płacić 6 dolarów miesięcznie otrzymają między innymi dostęp do rozbudowanych narzędzi analitycznych i nie będą atakowani reklamami.

W 2013 roku twórcy serwisu Flickr zwiększyli darmową przestrzeń dyskową do 1 TB i tym samym wycofali możliwość zakupu konta PRO. Teraz jednak postanowili tę opcję przywrócić. Wraz z nią pojawiają się nowe funkcje, takie jak rozbudowane narzędzie do analizy oglądalności naszych zdjęć, oferujące bardziej precyzyjne statystyki. Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup konta PRO będą też mogli korzystać z serwisu bez reklam. Nie otrzymają oni jednak nieograniczonej przestrzeni dyskowej, w odróżnieniu od tego co było wcześniej.

Ponadto subksrybenci kont PRO otrzymają 20% zniżki na pakiet Adobe CC Photography. Mięsięczny abonament wynosi $5,99, jeśli jednak zdecydujemy się od razu zapłacić za rok z góry, będzie to $49,99. Konta użytkowników, którzy obecnie mają wykupiony brak reklam zostaną automatycznie zaktualizowane do wersji PRO.

Więcej informacji znajdziecie na stronie flickr.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Organizatorzy poinformowali o bezterminowym zawieszeniu targów sprzętu foto i wideo Photokina w Kolonii. Powód: "spadki na rynku obrazowania”.
31
1
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
111
0
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Zła wiadomość dla wszystkich, którzy zawierzyli w dożywotnią, nieimitowaną przestrzeń dyskową oferowaną przez aplikację Zdjęcia Google. Od czerwca przyszłego...
34
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)