Flickr przywraca konta PRO - więcej statystyk i brak reklam

0

Autor: Maciej Luśtyk

24 Lipiec 2015
Artykuł na: minutę
Dwa lata po podjęciu decyzji o wycofaniu płatnych subskrybcji oferujących większą funkcjonalność serwisu twórcy Flickera postanowili przywrócić konta PRO. Użytkownicy, którzy zdecydują się płacić 6 dolarów miesięcznie otrzymają między innymi dostęp do rozbudowanych narzędzi analitycznych i nie będą atakowani reklamami.

W 2013 roku twórcy serwisu Flickr zwiększyli darmową przestrzeń dyskową do 1 TB i tym samym wycofali możliwość zakupu konta PRO. Teraz jednak postanowili tę opcję przywrócić. Wraz z nią pojawiają się nowe funkcje, takie jak rozbudowane narzędzie do analizy oglądalności naszych zdjęć, oferujące bardziej precyzyjne statystyki. Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup konta PRO będą też mogli korzystać z serwisu bez reklam. Nie otrzymają oni jednak nieograniczonej przestrzeni dyskowej, w odróżnieniu od tego co było wcześniej.

Ponadto subksrybenci kont PRO otrzymają 20% zniżki na pakiet Adobe CC Photography. Mięsięczny abonament wynosi $5,99, jeśli jednak zdecydujemy się od razu zapłacić za rok z góry, będzie to $49,99. Konta użytkowników, którzy obecnie mają wykupiony brak reklam zostaną automatycznie zaktualizowane do wersji PRO.

Więcej informacji znajdziecie na stronie flickr.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Jay-Z pozywa fotografa za sprzedaż zdjęć z sesji do jego pierwszej płyty
Jay-Z pozywa fotografa za sprzedaż zdjęć z sesji do jego pierwszej płyty
Jonathan Mannion to znany amerykański fotograf związany z kultura Hiphopową, który m.in. sprzedaje produkty ze swoimi zdjęciami. Teraz znany...
0
0
Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok w sprawie Gazety Polskiej - tygodnik umieścić ma przeprosiny na okładce
Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok w sprawie Gazety Polskiej - tygodnik umieścić ma przeprosiny na...
Po 4 latach sprawa głośnego fotomontażu na okładce Gazety Polskiej wreszcie dobiega końca. Sąd drugiej instancji podtrzymał wyrok podtrzymał wyrok z listopada 2020.
0
1
Siła backupu - Fujifilm odmawia zapłaty haraczu hakerom
Siła backupu - Fujifilm odmawia zapłaty haraczu hakerom
Na początku czerwca serwery Fujifilm padły ofiarą hakerów. Co sobie jednak myśleli atakując jednego z najważniejszych graczy rynku backupu?
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)