Flickr

Wszystkie artykuły z tagiem: "Flickr" w serwisie fotopolis.pl:
Nowy powód, by wykupić konto na flickr. Współpraca z Pixsy pomoże wyśledzić skradzione zdjęcia i odzyskać pieniądze
W ostatnich latach flickr przeszedł szereg zmian, zniechęcając do siebie część użytkowników. Z krytyką spotkały się zwłaszcza powrót do płatnych profili Pro oraz zawężenie możliwość darmowych kont. Teraz jednak pojawia się nowy argument za wykupieniem subskrypcji.
10 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
1
Flickr nie usunie Twoich zdjęć. Na razie…
Czystki na darmowych kontach Flickr, które mają łącznie ponad tysiąc zdjęć lub filmów, zostały przełożone do 12 marca. Tak więc masz nieco ponad miesiąc, by uporządkować swój profil i mieć pewność, że nic z niego nie zniknie.
8 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
Flickr w rękach SmugMug
SmugMug ogłosił o przejęciu od Yahoo popularnego serwisu Flickr. Ta umowa ma stworzyć „najbardziej wpływową społeczność fotograficzną na świecie“.
23 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Fotograficzne podsumowanie serwisu Flickr. Polka wykonała najlepsze zdjęcie roku
Iwona Podlasińska została fotografem roku serwisu Flickr. Jej bajkowy kadr “Say Goodbye…” okazał się najpopularniejszym zdjęciem spośród milionów udostępnionych fotografii w 2017 roku.
8 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Oto zestawienie najpopularniejszych aparatów wg Flickr. Mijający rok zdominowała jedna firma
Flickr opublikował zestawienie pokazujące jakich aparatów w mijającym 2016 roku najchętniej używali użytkownicy serwisu. Wynik można było przewidzieć, jednak jego skala jest niemałym zaskoczeniem.
7 Gru 2016
Michał Chrzanowski
8
Ciemne chmury nad Flickr’em
Najbliższa przyszłość popularnej fotograficznej platformy Flickr wydaje się niejasna. Yahoo, które jest właścicielem serwisu, rozpatruje jego sprzedaż. Na oferty od potencjalnych nabywców czeka do połowy kwietnia 2016 roku. Czy będziemy świadkami przejęcia Flickr’a? Jeśli tak, to jakie to będzie mieć skutki dla jego użytkowników.
30 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Flickr w tarapatach. Yahoo szykuje zwolnienia
Niedawno w poszukiwaniu oszczędności swoich pracowników zwalniało GoPro. Teraz podobnym torem idzie kolejna znana marka ze świata fotografii. Flickr prawdopodobnie pozbędzie się znacznej części swoich pracowników. A wszystko przez Yahoo.
4 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Zobacz najwspanialsze zdjęcia 2015 roku zamieszczone w serwisie Flickr!
Na popularnej platformie Flickr można natrafić na ciekawą galerię. Specjalnie dla swoich użytkowników serwis przygotował listę najpiękniejszych zdjęć opublikowanych w bieżącym roku. Są w niej naprawdę imponujące prace, które warto zobaczyć!
14 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Ponad 8500 zdjęć z programu Apollo dostępnych w serwisie Flickr
Zdjęcia z Księżyca wywołują emocje już od 50 lat. Dla jednych stanowią cenny portret srebrnego globu, inni na ich podstawie zbudowali teorie spiskowe. Teraz wszystkie zdjęcia wykonane przez astronautów programu Apollo możecie zobaczyć w serwisie Flickr.
5 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Flickr przywraca konta PRO - więcej statystyk i brak reklam
Dwa lata po podjęciu decyzji o wycofaniu płatnych subskrybcji oferujących większą funkcjonalność serwisu twórcy Flickera postanowili przywrócić konta PRO. Użytkownicy, którzy zdecydują się płacić 6 dolarów miesięcznie otrzymają między innymi dostęp do rozbudowanych narzędzi analitycznych i nie będą atakowani reklamami.
24 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0