iPhone 4 staje się najpopularniejszym aparatem na Flickr.com

Serwis techcrunch.com przytoczył ciekawe statystyki dotyczące popularności poszczególnych aparatów w serwisie Flickr.com. Wynika z nich, że najwięcej zdjęć wysyłanych przez użytkowników strony jest robionych... iPhonem 4. To jeszcze jeden dowód na to, że najlepszy aparat to ten, który mamy akurat ze sobą.

Serwis {LNK|http://techcrunch.com/2011/04/17/iphone-4-camera/;techcrunch.com opublikował interesujące statystyki dotyczące popularności poszczególnych aparatów w serwisie Flickr.com. Pierwsze miejsce od miesięcy należało do Nikona D90, ale teraz następuje zmiana lidera - na pierwsze miejsce wskakuje aparat wbudowany w telefon iPhone 4. Warto zauważyć, że premiera najnowszego iPhone'a miała miejsce niecały rok temu - produkt Apple'a osiągnął sukces w bardzo krótkim czasie. To jeszcze jeden dowód na to, że najlepszy aparat to ten, który mamy akurat ze sobą.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8