Zobacz najwspanialsze zdjęcia 2015 roku zamieszczone w serwisie Flickr!

0

Autor: Michał Chrzanowski

14 Grudzień 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Na popularnej platformie Flickr można natrafić na ciekawą galerię. Specjalnie dla swoich użytkowników serwis przygotował listę najpiękniejszych zdjęć opublikowanych w bieżącym roku. Są w niej naprawdę imponujące prace, które warto zobaczyć!

Flickr to jeden z popularniejszych serwisów służących do prezentowania fotografii. Po raz kolejny opublikowano w nim zestawienie Top 25 - galerię najwspanialszych zdjęć udostępnionych w 2015 roku na łamach serwisu. ”Lista najlepszych obrazów bieżącego roku powstała w oparciu o szereg niezwykle istotnych czynników - głównie tych, które angażowały naszą społeczność. Specjalnie przygotowany algorytm obliczał różnego rodzaju połączenia oraz interakcje, w szczególności przeglądanie, polubienia, a także udostępnianie zdjęć.” - czytamy na blogu Flickr.

Efektem tych obliczeń jest galeria, obok której nie da się przejść obojętnie. Zresztą zobaczcie sami wybrane najlepsze fotografie 2015 roku.

Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

Wiele z zaprezentowanych zdjęć pochodzi od wieloletnich użytkowników serwisu. Jednak najlepsze zdjęcie 2015 roku jest autorstwa SpaceX - jednego z młodszych członków społeczności Flickr, która wynosi już około 115 milionów użytkowników.

Więcej niewiarygodnych fotografii zebranych w galerię “Top 25” możecie zobaczyć na stronie blog.flickr.net.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Idea Content Authenticity Initiative jest prosta, jej wdrożenie może okazać się jednak dużo trudniejsze niż chciałoby Adobe.
1
0
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
  Od ponad pół roku branża ślubna przeżywa kryzys, z którego będzie dźwigać się jeszcze długo po opanowaniu sytuacji epidemiologicznej....
13
3
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
Ostatnia aukcja w Desa Unicum przyniosła nowy rekord na polskim rynku fotografii kolekcjonerskiej. Zdjęcie „Afghan Girl” zlicytowane zostało za rekordową sumę niemal...
22
1
Powiązane artykuły