Zobacz najwspanialsze zdjęcia 2015 roku zamieszczone w serwisie Flickr!

0
Michał Chrzanowski
14 Grudzień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Na popularnej platformie Flickr można natrafić na ciekawą galerię. Specjalnie dla swoich użytkowników serwis przygotował listę najpiękniejszych zdjęć opublikowanych w bieżącym roku. Są w niej naprawdę imponujące prace, które warto zobaczyć!
Flickr to jeden z popularniejszych serwisów służących do prezentowania fotografii. Po raz kolejny opublikowano w nim zestawienie Top 25 - galerię najwspanialszych zdjęć udostępnionych w 2015 roku na łamach serwisu. ”Lista najlepszych obrazów bieżącego roku powstała w oparciu o szereg niezwykle istotnych czynników - głównie tych, które angażowały naszą społeczność. Specjalnie przygotowany algorytm obliczał różnego rodzaju połączenia oraz interakcje, w szczególności przeglądanie, polubienia, a także udostępnianie zdjęć.” - czytamy na blogu Flickr.

Efektem tych obliczeń jest galeria, obok której nie da się przejść obojętnie. Zresztą zobaczcie sami wybrane najlepsze fotografie 2015 roku.
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

Wiele z zaprezentowanych zdjęć pochodzi od wieloletnich użytkowników serwisu. Jednak najlepsze zdjęcie 2015 roku jest autorstwa SpaceX - jednego z młodszych członków społeczności Flickr, która wynosi już około 115 milionów użytkowników.

Więcej niewiarygodnych fotografii zebranych w galerię “Top 25” możecie zobaczyć na stronie blog.flickr.net.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają jeszcze sens?
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają...
Pierwsza Photokina w nowej formule już wiosną. Nie weźmie w niej jednak udziału trzech głównych producentów sprzętu. Czy firmom fotograficznym targi są jeszcze do...
4
6
Nagradzany chiński fotoreporter Lu Guang znów na wolności. Nie chce udzielać wywiadów
Nagradzany chiński fotoreporter Lu Guang znów na wolności. Nie chce udzielać wywiadów
Zatrzymany przed rokiem przez chińską służbę bezpieczeństwa, jeden z najbardziej znanych fotoreporterów Pańswa Środka,...
9
0
Sigma porzuca mocowanie K. Co dalej z Pentaksem?
Sigma porzuca mocowanie K. Co dalej z Pentaksem?
Pentax, choć cały czas ma wierne grono użytkowników, już od dłuższego czasu wędruje poboczem rynku fotograficznego. W obliczu działań Sigmy producentowi będzie jeszcze...
25
24
Powiązane artykuły