Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Monarchia brytyjska na Flickr.com

0

Autor: Michal Grzegorczyk

26 Lipiec 2010
Artykuł na: minutę
Pałac Buckingham założył konto na popularnym serwisie Flickr.com, na które trafiło już ponad 600 zdjęć Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. W udostępnionym zbiorze znajdują się zarówno fotografie dokumentujące współczesną działalność Elżbiety II, jak też zdjęcia archiwalne - nawet z połowy XIX wieku.
The Queen on the day of her Coronation, 2 June 1953. (c) Cecil Beaton, Camera Press

Pałac Buckingham wśród licznych skarbów ma również unikalną kolekcję fotografii. Jej część trafiła właśnie na strony popularnego serwisu Flickr.com. W Internecie znalazło się ponad 600 zdjęć - od XIX-wiecznych fotografii Królowej Wiktorii, po współczesną dokumentację działalności Elżbiety II. Nie zabrakło też zdjęć pół-prywatnych, ukazujących mniej oficjalną stronę królewskiego życia. Pałac Buckingham deklaruje, że będzie sukcesywnie powiększał wirtualną kolekcję. Można ją oglądać pod adresem {LNK|http://www.flickr.com/photos/britishmonarchy;flickr.com/britishmonarchy.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły