serwis społecznościowy

Wszystkie artykuły z tagiem: "serwis społecznościowy" w serwisie fotopolis.pl:
Wszystkie rozmiary zdjęć do mediów społecznościowych na rok 2018
Praca fotografa wymaga sprawnego poruszania się w mediach społecznościowych, które stają się naszą wizytówką. Warto więc zadbać by nasze profile zawsze wyglądały profesjonalnie w tym stale zmieniającym się środowisku. W odpowiednim przygotowaniu zdjęć pomoże wam infografika przygotowana przez serwis Makeawebsitehub.
7 Gru 2017
Maciej Luśtyk
1
Instagram wprowadzi możliwość rezerwacji usług przez aplikację
Znany serwis z każdą aktualizacją coraz mocniej przekształca się w platformę komercyjną. I choć dla wielu zabija to jego sens, nowa funkcjonalność może okazać się jedną z najważniejszych dla zawodowych fotografów.
23 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
500px wprowadza wyszukiwarkę fotografów dla klientów. Nowa możliwość zarobku?
Portal 500px to jeden z wiodących serwisów łączących funkcje społecznościowe z możliwością prezentacji zdjęć. Twórcy chcą jednak sprawić, by stała się także głównym kierunkiem obieranym przez potencjalnych klientów podczas poszukiwań odpowiedniego fotografa.
24 Sty 2017
Maciej Luśtyk
1
Czy Snapchat zmieni oblicze dokumentu?
Snapchat na pozór nie ma wiele wspólnego z ogólnie rozumianą fotografią, niemniej jednak diametralnie zmienił to, w jaki sposób dzielimy się obrazami. Jednak plany firmy sięgają znacznie dalej.
19 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Wszystkie rozmiary zdjęć do mediów społecznościowych na jednej infografice
W dzisiejszych czasach praca fotografa wymaga sprawnego poruszania się w mediach społecznościowych, które stają się naszą wizytówką. Warto więc zadbać by nasze profile wyglądały profesjonalnie. W odpowiednim przygotowaniu zdjęć pomoże wam infografika przygotowana przez Mainstreethost.
19 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Swing - rewolucja na miarę Instagrama?
W sklepach z aplikacjami zadebiutował właśnie pierwszy serwis społecznościowy legendarnego niegdyś Polaroida, który na cel bierze popularne aplikacje służące dzieleniu się zdjęciami i filmami.
13 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
FStop - aplikacja, która łączy fotografów z modelkami, retuszerami i stylistami
Jeśli nie pracujemy na zlecenie dużej agencji, znalezienie idealnej modelki do sesji nie jest łatwe, nie mówiąc już stylistach, retuszerach i makijażystach. Za pomocą serwisu Fstop, to wszystko znajdzie się w zasięgu naszych dłoni.
12 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Photocrowd rusza z usługą sprzedaży zdjęć. Honorarium wyniesie nawet 80% ceny wydruku
Photocrowd to zyskująca popularność platforma dla fotografów. Teraz za jej pośrednictwem będzie można także sprzedawać odbitki. I to z niemałym zyskiem.
6 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Willow, Lark, Valencia - rodzice nadają dzieciom imiona inspirowane filtrami z Instagrama
W Polsce, póki co, nadal rządzi moda na imiona staropolskie, ale jak donosi serwis babycenter.com "nowocześni" rodzice coraz częściej nadają dzieciom imiona inspirowane nazwami filtrów z popularnej aplikacji Instagram.
2 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Photocrowd - nowy rodzaj konkursów fotograficznych
Photocrowd to nowy serwis dla fotografów, który oprócz społecznościowego systemu oceny zdjęć oferuje oryginalne podejście do tematu konkursów fotograficznych. Ich zwycięzcy będą mogli zaprezentować swoje prace na łamach jednych z najważniejszych dzienników świata.
13 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0