Canon Club - nowa platforma społecznościowa dla Canoniarzy

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Grudzień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Canon uruchamia nowy program członkowski połączony z serwisem społecznościowym. W Canon Club pokażesz swoje zdjęcia, zasięgniesz opinii na forach, porozmawiasz z twórcami, a także weźmiesz udział w ekskluzywnych warsztatach.

Canon Europe pomaga twórcom ożywić swoją kreatywność za pomocą zdjęć, filmów oraz wydruków. Pragnąc wzmocnić tę misję i zachęcić fanów Canon do wymiany doświadczeń i dzielenia się pomysłami, marka uruchomiła Canon Club - program członkowski z platformą społecznościową dla twórców podobnie patrzących na świat. Jego członkowie mogą uczyć się, odkrywać i czerpać inspirację od innych artystów, a jednocześnie uzyskać dostęp do wyjątkowych korzyści. Canon Club zdobył już społeczność liczącą ponad 11 tys. członków.

Platforma wymiany doświadczeń, wsparcia i edukacji fotograficznej. Nie zabraknie też inspiracji

Po pierwszym zalogowaniu użytkownicy ujrzą spersonalizowaną stronę główną stylizowaną na media społecznościowe, dopasowaną do ich zainteresowań i umiejętności. Na stronie profilu znajdą popularne grupy i wyzwania, galerię inspiracji, polecane aplikacje, ekskluzywne artykuły lub treści Canon Club oraz podgląd uzyskanych korzyści. Członkowie mogą wymieniać się wskazówkami i pomysłami, zadawać pytania i uzyskiwać porady od ambasadorów Canon w ramach sesji pytań i odpowiedzi oraz samouczków.

Mogą również dołączyć do istniejących grup lub założyć własne, podążając za swoimi zainteresowaniami i trendami. Regularnie pojawiające się wyzwania zapewniają społeczności możliwość rozwijania umiejętności technicznych, a także wskazywania zwycięzców w drodze głosowania, dając okazję do wzajemnego docenienia swoich prac.

Canon Club nagradza najbardziej zaangażowanych członków społeczności

- Naszym zamiarem w odniesieniu do Canon Club jest stworzenie inspirującej społeczności, w której twórcy mogą się uczyć, dyskutować i odkrywać - podkreśla Beth Simpson, CRM & Data Analytics Senior Manager, Canon Europe. - Istnieje już wiele platform internetowych umożliwiających udostępnianie zdjęć, filmów i treści do druku, ale Canon Club to program członkowski przeznaczony specjalnie dla naszych klientów, którzy realizują swoją pasję tworzenia obrazów i wydruków. Canon Club nie tylko dostarcza inspiracji i świeżych pomysłów, ale także pokazuje światu naszą wspierającą się społeczność utalentowanych twórców, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności poprzez wspólną naukę i rozwój.

Angażując się w życie społeczności, członkowie mogą zdobywać punkty i przechodzić przez trzy poziomy. Na każdym poziomie uzyskują prawo do większych korzyści, w tym usług serwisowych, zniżek na wybrane produkty Canon oraz udziału we wspólnych promocjach z partnerami Canon.

Jak dołączyć do Canon Club?

Aby otrzymać zaproszenie do Canon Club, wystarczy założyć konto w serwisie Canon i zarejestrować swój produkt: canon.pl/canon-club/.

Canon Club oferuje następujące poziomy:

  • Poziom 1: 1–100 punktów. Rozpocznij podróż z Canon, czerpiąc z zasobów edukacyjnych oraz inspirujących treści. Wszystko, czego potrzebujesz, aby dodać barw swoim historiom i kreatywnym wydrukom.
  • Poziom 2: 101–350 punktów. Rozpędź swoją kreatywność. Uzyskasz też dostęp do wydarzeń i warsztatów prowadzonych przez ambasadorów firmy Canon i znanych twórców.
  • Poziom 3: od 351 punktów. Przejdź na najwyższy poziom i po mistrzowsku opanuj swoje rzemiosło. Podtrzymuj swoje umiejętności dzięki dodatkowym kursom z udziałem ambasadorów Canon.

Więcej informacji na stronie canon.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Zdjęcie AI nagrodzone w Sony World Photography Awards 2023
Zdjęcie AI nagrodzone w Sony World Photography Awards 2023
Niedopatrzenie czy celowy wybór, będący znakiem naszych czasów? Sony World Photography Awards jest pierwszym wysokiej rangi konkursem fotograficznym, który...
21
Sony Vlog Academy - darmowe webinary z inspirującymi twórcami
Sony Vlog Academy - darmowe webinary z inspirującymi twórcami
Sony Alpha Academy Polska rusza z nowym cyklem darmowych webinarów. W ramach Vlog Academy polscy twórcy współpracujący z firmą Sony podzielą się swoim doświadczeniem i...
12
Zdjęcie AI wygrało konkurs fotograficzny - to w końcu musiało się stać
Zdjęcie AI wygrało konkurs fotograficzny - to w końcu musiało się stać
Australijskie studio AI chwali się pierwszą na świecie grafiką AI, która wygrała konkurs fotograficzny. I choć to po prostu ciekawy PR stunt, dobrze pokazuje z czym...
23
Powiązane artykuły