Canon Club - nowa platforma społecznościowa dla Canoniarzy

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Grudzień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Canon uruchamia nowy program członkowski połączony z serwisem społecznościowym. W Canon Club pokażesz swoje zdjęcia, zasięgniesz opinii na forach, porozmawiasz z twórcami, a także weźmiesz udział w ekskluzywnych warsztatach.

Canon Europe pomaga twórcom ożywić swoją kreatywność za pomocą zdjęć, filmów oraz wydruków. Pragnąc wzmocnić tę misję i zachęcić fanów Canon do wymiany doświadczeń i dzielenia się pomysłami, marka uruchomiła Canon Club - program członkowski z platformą społecznościową dla twórców podobnie patrzących na świat. Jego członkowie mogą uczyć się, odkrywać i czerpać inspirację od innych artystów, a jednocześnie uzyskać dostęp do wyjątkowych korzyści. Canon Club zdobył już społeczność liczącą ponad 11 tys. członków.

Platforma wymiany doświadczeń, wsparcia i edukacji fotograficznej. Nie zabraknie też inspiracji

Po pierwszym zalogowaniu użytkownicy ujrzą spersonalizowaną stronę główną stylizowaną na media społecznościowe, dopasowaną do ich zainteresowań i umiejętności. Na stronie profilu znajdą popularne grupy i wyzwania, galerię inspiracji, polecane aplikacje, ekskluzywne artykuły lub treści Canon Club oraz podgląd uzyskanych korzyści. Członkowie mogą wymieniać się wskazówkami i pomysłami, zadawać pytania i uzyskiwać porady od ambasadorów Canon w ramach sesji pytań i odpowiedzi oraz samouczków.

Mogą również dołączyć do istniejących grup lub założyć własne, podążając za swoimi zainteresowaniami i trendami. Regularnie pojawiające się wyzwania zapewniają społeczności możliwość rozwijania umiejętności technicznych, a także wskazywania zwycięzców w drodze głosowania, dając okazję do wzajemnego docenienia swoich prac.

Canon Club nagradza najbardziej zaangażowanych członków społeczności

- Naszym zamiarem w odniesieniu do Canon Club jest stworzenie inspirującej społeczności, w której twórcy mogą się uczyć, dyskutować i odkrywać - podkreśla Beth Simpson, CRM & Data Analytics Senior Manager, Canon Europe. - Istnieje już wiele platform internetowych umożliwiających udostępnianie zdjęć, filmów i treści do druku, ale Canon Club to program członkowski przeznaczony specjalnie dla naszych klientów, którzy realizują swoją pasję tworzenia obrazów i wydruków. Canon Club nie tylko dostarcza inspiracji i świeżych pomysłów, ale także pokazuje światu naszą wspierającą się społeczność utalentowanych twórców, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności poprzez wspólną naukę i rozwój.

Angażując się w życie społeczności, członkowie mogą zdobywać punkty i przechodzić przez trzy poziomy. Na każdym poziomie uzyskują prawo do większych korzyści, w tym usług serwisowych, zniżek na wybrane produkty Canon oraz udziału we wspólnych promocjach z partnerami Canon.

Jak dołączyć do Canon Club?

Aby otrzymać zaproszenie do Canon Club, wystarczy założyć konto w serwisie Canon i zarejestrować swój produkt: canon.pl/canon-club/.

Canon Club oferuje następujące poziomy:

  • Poziom 1: 1–100 punktów. Rozpocznij podróż z Canon, czerpiąc z zasobów edukacyjnych oraz inspirujących treści. Wszystko, czego potrzebujesz, aby dodać barw swoim historiom i kreatywnym wydrukom.
  • Poziom 2: 101–350 punktów. Rozpędź swoją kreatywność. Uzyskasz też dostęp do wydarzeń i warsztatów prowadzonych przez ambasadorów firmy Canon i znanych twórców.
  • Poziom 3: od 351 punktów. Przejdź na najwyższy poziom i po mistrzowsku opanuj swoje rzemiosło. Podtrzymuj swoje umiejętności dzięki dodatkowym kursom z udziałem ambasadorów Canon.

Więcej informacji na stronie canon.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
HIPA podwaja pulę nagród. Za jedno zdjęcie możecie zgarnąć tu prawie milion złotych
HIPA podwaja pulę nagród. Za jedno zdjęcie możecie zgarnąć tu prawie milion złotych
Wystartowała kolejna edycja „najbogatszego” konkursu fotograficznego na świecie. W tym roku organizatorzy Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum International Photography Award...
7
Profoto wchodzi na rynek wideo - nowe profesjonalne LED-y na horyzoncie
Profoto wchodzi na rynek wideo - nowe profesjonalne LED-y na horyzoncie
Lepiej późno niż wcale. Profoto zamierza rozszerzyć swoją ofertę o lampy światła ciągłego do pracy wideo. Premiera już w czerwcu.
6
Rusza głosowanie na zdjęcie XX-lecia konkursu Grand Press Photo
Rusza głosowanie na zdjęcie XX-lecia konkursu Grand Press Photo
Trwa XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Reporterskiej – Grand Press Photo. Z okazji jubileuszu internauci mogą wskazać Zdjęcie XX-lecia. Głosować można do 10 maja br.
6
Powiązane artykuły