Takich sklepów fotograficznych nam potrzeba. W Canon Store Warszawa obejrzysz i przetestujesz wszystkie nowości

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Listopad 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Pierwszy w Polsce Canon Store pokazuje wyższą kulturę sklepu fotograficznego. Znajdziemy tu pełne portfolio sprzętu producenta, scenki do testowania aparatów i obiektywów, bogatą ofertę akcesoriów, przestrzeń szkoleniową i warsztatową oraz oczywiście fachowe doradztwo.

Czy w dzisiejszych czasach warto jeszcze w ogóle odwiedzać sklepy stacjonarne? Pierwszy w Polsce i jeden z niewielu na świecie Canon Store udowadnia, że tak. Canon Store Warszawa to miejsce łączące tradycyjny sklep z przestrzenią studyjną, warsztatową i showroomem pozwalającym na testowanie sprzętu.

Pełne portfolio marki Canon

Sklep Canon Store Warszawa jest prawie w całości poświęcony marce Canon. Dzięki temu znajdziecie tu pełne portfolio sprzętu producenta - od najnowszych aparatów i obiektywów aż po profesjonalne kamery wideo, projektory i akcesoria peryferyjne. Do tego bogatą ofertę produktów dopełniających, jak plecaki, torby statywy czy karty pamięci.

Możliwość testowania sprzętu

Co być może najważniejsze, Canon Store Warszawa to także przestrzeń do testowania sprzętu. Znajdziecie tu specjalnie przygotowane demo standy, które pozwolą Wam ocenić możliwości aparatów i obiektywów. Będziecie tu mogli przetestować wszystkie nowości producenta. Jeśli więc chcielibyście na własne oczy zobaczyć jaka jest realna różnica pomiędzy Canonem EOS R3 a EOS R6 Mark II, lub porównać możliwości matryc z modeli EOS R10 i EOS R7, w tym miejscu zrobicie to bez najmniejszego problemu. I zawsze możecie liczyć na fachowe doradztwo pracowników sklepu.

Przestrzeń kreatywna

Dwupoziomy lokal oddaje też całe piętro na działania kreatywne. Górny poziom, z nowoczesnym wyposażeniem audio-video może służyć za salę warsztatową, miejsce szkoleń czy profesjonalne studio fotograficzne. Cyklicznie odbywają się tu różnego rodzaju spotkania, kursy, prezentacje sprzętu i inne wydarzenia fotograficzne. 

Canon Store Warszawa - jak trafić?

Canon Store Warszawa znajduje się na warszawskiej Woli przy ul. Sokołowskiej 9 (lok. U34). Salon znajduje się za kawiarnią Alta Qualita Caffe. Przejście do salonu znajduje się za szlabanem pomiędzy budynkami Sokołowska 9 oraz Sokołowska 11.

Salon Canon Store Warszawa otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00.

Więcej informacji znajdziecie na stronie cyfrowe.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
System Canon RF wreszcie się otworzy? „Negocjacje na zaawansowanym poziomie”
System Canon RF wreszcie się otworzy? „Negocjacje na zaawansowanym poziomie”
Kiedy w końcu Canon otworzy swój bezusterkowy system na optykę firm zewnętrznych? Jak dowiadujemy się z rozmowy z przedstawicielem firmy, negocjacje z producentami zmierzają już ku...
19
Photographer - National Geographic rusza z serialem dokumentalnym poświęconym pracy fotografów
Photographer - National Geographic rusza z serialem dokumentalnym poświęconym pracy fotografów
Zastanawiacie się jak powstają zapierające dech w piersiach zdjęcia, które możemy oglądać na łamach National Geographic? W marcu na platformie Disney+ zadebiutuje nowy serial...
16
Apple tworzy AI do edycji obrazu przy pomocy komend. Czy nadchodzi koniec klikania?
Apple tworzy AI do edycji obrazu przy pomocy komend. Czy nadchodzi koniec klikania?
Mogłoby się wydawać, że aktualny sposób pracy z obrazem jest optymalny i nie zmieni się nigdy. Nowy projekt Apple i Uniwersytetu Kalifornijskiego to pomysł na interfejs nowego typu,...
27
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)