Takich sklepów fotograficznych nam potrzeba. W Canon Store Warszawa obejrzysz i przetestujesz wszystkie nowości

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Listopad 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Pierwszy w Polsce Canon Store pokazuje wyższą kulturę sklepu fotograficznego. Znajdziemy tu pełne portfolio sprzętu producenta, scenki do testowania aparatów i obiektywów, bogatą ofertę akcesoriów, przestrzeń szkoleniową i warsztatową oraz oczywiście fachowe doradztwo.

Czy w dzisiejszych czasach warto jeszcze w ogóle odwiedzać sklepy stacjonarne? Pierwszy w Polsce i jeden z niewielu na świecie Canon Store udowadnia, że tak. Canon Store Warszawa to miejsce łączące tradycyjny sklep z przestrzenią studyjną, warsztatową i showroomem pozwalającym na testowanie sprzętu.

Pełne portfolio marki Canon

Sklep Canon Store Warszawa jest prawie w całości poświęcony marce Canon. Dzięki temu znajdziecie tu pełne portfolio sprzętu producenta - od najnowszych aparatów i obiektywów aż po profesjonalne kamery wideo, projektory i akcesoria peryferyjne. Do tego bogatą ofertę produktów dopełniających, jak plecaki, torby statywy czy karty pamięci.

Możliwość testowania sprzętu

Co być może najważniejsze, Canon Store Warszawa to także przestrzeń do testowania sprzętu. Znajdziecie tu specjalnie przygotowane demo standy, które pozwolą Wam ocenić możliwości aparatów i obiektywów. Będziecie tu mogli przetestować wszystkie nowości producenta. Jeśli więc chcielibyście na własne oczy zobaczyć jaka jest realna różnica pomiędzy Canonem EOS R3 a EOS R6 Mark II, lub porównać możliwości matryc z modeli EOS R10 i EOS R7, w tym miejscu zrobicie to bez najmniejszego problemu. I zawsze możecie liczyć na fachowe doradztwo pracowników sklepu.

Przestrzeń kreatywna

Dwupoziomy lokal oddaje też całe piętro na działania kreatywne. Górny poziom, z nowoczesnym wyposażeniem audio-video może służyć za salę warsztatową, miejsce szkoleń czy profesjonalne studio fotograficzne. Cyklicznie odbywają się tu różnego rodzaju spotkania, kursy, prezentacje sprzętu i inne wydarzenia fotograficzne. 

Canon Store Warszawa - jak trafić?

Canon Store Warszawa znajduje się na warszawskiej Woli przy ul. Sokołowskiej 9 (lok. U34). Salon znajduje się za kawiarnią Alta Qualita Caffe. Przejście do salonu znajduje się za szlabanem pomiędzy budynkami Sokołowska 9 oraz Sokołowska 11.

Salon Canon Store Warszawa otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00.

Więcej informacji znajdziecie na stronie cyfrowe.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
„Całe to piękno i krew” - film o Nan Goldin w kinach od 16 czerwca
„Całe to piękno i krew” - film o Nan Goldin w kinach od 16 czerwca
Po otrzymaniu Złotego Lwa, nominacji do Oscara i ciepłym przyjęciu na festiwalu Millennium Docs Against Gravity, przejmujący dokument o kultowej fotografce Nan Goldin trafia na ekrany...
15
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Jury Fotograficznej Publikacji Roku wyłoniło listę wyróżnionych książek fotograficznych. Zwycięską publikację poznamy 15 czerwca podczas otwarcia Fotofestiwalu w Łodzi.
1
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Kiedyś stanowiły marzenie każdego fotografa studyjnego, dziś przechodzą do historii. Hasselblad poinformował, że nie będzie już rozwijał swojego średnioformatowego systemu H.
14
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)