Canon EOS R6 Mark II już w sprzedaży - raty 30 x 0% tylko w Cyfrowe.pl

Autor: Redakcja Fotopolis

1 Grudzień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowszy pełnoklatkowy korpus Canon EOS R6 Mark II jest już dostępny w sprzedaży. Najbardziej wszechstronny aparat na rynku zamówicie z darmową wysyłką i wygodnym systemem rat 30 x 0% w sklepie Cyfrowe.pl.

Najnowszy Canon EOS R6 Mark II to prawdopodobnie najbardziej uniwersalny aparat na rynku. Wyposażony w stabilizowaną, 24 megapikselową matrycę CMOS, tryb seryjny do 40 kl./s, superszybki autofokus Dual Pixel CMOS AF z usprawnionym wykrywaniem oka i obiektów oraz 10-bitowy tryb wideo z nadpróbkowanym obrazem 4K 60 kl./s, brakiem ograniczeń czasowych i opcją wypuszczenia sygnału 6K RAW na zewnętrzne rekordery posłuży jako wydajne narzędzie pracy do prawie każdego rodzaju fotografii, zaspokajając wymagania zawodowców na kilka kolejnych lat.

Przeczytaj także:
Canon EOS R6 Mark II - diament oszlifowany

Jeden z najlepszych korpusów Canona w historii doczekał się aktualizacji raptem 2 lata po premierze poprzednika. Choć usprawnień nie ma dużo, to sprawiają, że nowy, wyposażony w 24-megapikselową matrycę Canon EOS R6 Mark II może pretendować do miana najbardziej uniwersalnego korpusu na rynku. [Czytaj więcej]
Canon EOS R6 Mark II - pierwsze wrażenia

Raptem 2 lata po premierze jednego ze swoich najlepszych aparatów, Canon prezentuje następcę. Co nowego ma do zaoferowania Canon EOS R6 Mark II i czy rzeczywiście warto wybrać go zamiast pierwszej wersji? [Czytaj więcej]

Wśród pozostałych nowości drugiej generacji EOS-a R6 wymienić należy także m.in. o 50% dłuższy czas pracy na baterii, możliwość programowania własnej grupy punktów dla strefowego pomiaru AF, tryb symulacji wizjera optycznego, możliwość przetwarzania plików RAW w chmurze image.canon czy w końcu opcje pracy w trybie kamery internetowej bez konieczności wykorzystywania dodatkowego oprogramowania.

Ruszyła sprzedaż - Canon EOS R6 Mark II w ratach 30 x 0% tylko w sklepie Cyfrowe.pl

Canon EOS R6 Mark II jest już możliwy do zamawiania w ramach specjalnej oferty sklepu Cyfrowe.pl. Aparat zamówimy z darmową wysyłką, a do tego do końca roku możemy skorzystać z przyjaznego systemu rat 30 x 0%. Dodatkowo możemy też zostawić stary sprzęt w rozliczeniu.

Więcej informacji o ofercie znajdziecie na stronie cyfrowe.pl.

Nie stać cię na kupno? Wypożycz!

Jeszcze w tym roku Canon EOS R6 Mark II trafi do oferty wypożyczalni Cyfrowe.rent. Na pierwsze wypożyczenia czekają rabaty!

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
 Nikon Z 50 - ważna aktualizacja oprogramowania
Nikon Z 50 - ważna aktualizacja oprogramowania
Nikon aktualizuje firmware dla aparatu Z 50. W najnowszej wersji 2.40 oprogramowanie pozwoli m.in. na korzystanie z detekcji oka podczas filmowania.
1
MiNT pracuje nad analogowym kompaktem. Czy nadchodzi nowe wcielenie Rollei 35?
MiNT pracuje nad analogowym kompaktem. Czy nadchodzi nowe wcielenie Rollei 35?
Wzdychacie do kompaktów Contaxa, Yashiki czy Ricoha? Już niebawem zaawansowany analogowy kompakt możemy mieć na wyciągnięcie ręki. Nad współczesną „małpką” pracują...
9
Panasonic Lumix S5 II i Lumix S5 II X - skok do 1 ligi
Panasonic Lumix S5 II i Lumix S5 II X - skok do 1 ligi
Druga generacja modelu S5 to nie jeden a dwa aparaty, które celują w segment uniwersalnych pełnych klatek i mogą mocno namieszać na rynku. Panasonic Lumix S5 II...
27
Powiązane artykuły