Canon EOS R6 Mark II już w sprzedaży - raty 30 x 0% tylko w Cyfrowe.pl

Autor: Redakcja Fotopolis

1 Grudzień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowszy pełnoklatkowy korpus Canon EOS R6 Mark II jest już dostępny w sprzedaży. Najbardziej wszechstronny aparat na rynku zamówicie z darmową wysyłką i wygodnym systemem rat 30 x 0% w sklepie Cyfrowe.pl.

Najnowszy Canon EOS R6 Mark II to prawdopodobnie najbardziej uniwersalny aparat na rynku. Wyposażony w stabilizowaną, 24 megapikselową matrycę CMOS, tryb seryjny do 40 kl./s, superszybki autofokus Dual Pixel CMOS AF z usprawnionym wykrywaniem oka i obiektów oraz 10-bitowy tryb wideo z nadpróbkowanym obrazem 4K 60 kl./s, brakiem ograniczeń czasowych i opcją wypuszczenia sygnału 6K RAW na zewnętrzne rekordery posłuży jako wydajne narzędzie pracy do prawie każdego rodzaju fotografii, zaspokajając wymagania zawodowców na kilka kolejnych lat.

Przeczytaj także:
Canon EOS R6 Mark II - diament oszlifowany

Jeden z najlepszych korpusów Canona w historii doczekał się aktualizacji raptem 2 lata po premierze poprzednika. Choć usprawnień nie ma dużo, to sprawiają, że nowy, wyposażony w 24-megapikselową matrycę Canon EOS R6 Mark II może pretendować do miana najbardziej uniwersalnego korpusu na rynku. [Czytaj więcej]
Canon EOS R6 Mark II - pierwsze wrażenia

Raptem 2 lata po premierze jednego ze swoich najlepszych aparatów, Canon prezentuje następcę. Co nowego ma do zaoferowania Canon EOS R6 Mark II i czy rzeczywiście warto wybrać go zamiast pierwszej wersji? [Czytaj więcej]

Wśród pozostałych nowości drugiej generacji EOS-a R6 wymienić należy także m.in. o 50% dłuższy czas pracy na baterii, możliwość programowania własnej grupy punktów dla strefowego pomiaru AF, tryb symulacji wizjera optycznego, możliwość przetwarzania plików RAW w chmurze image.canon czy w końcu opcje pracy w trybie kamery internetowej bez konieczności wykorzystywania dodatkowego oprogramowania.

Ruszyła sprzedaż - Canon EOS R6 Mark II w ratach 30 x 0% tylko w sklepie Cyfrowe.pl

Canon EOS R6 Mark II jest już możliwy do zamawiania w ramach specjalnej oferty sklepu Cyfrowe.pl. Aparat zamówimy z darmową wysyłką, a do tego do końca roku możemy skorzystać z przyjaznego systemu rat 30 x 0%. Dodatkowo możemy też zostawić stary sprzęt w rozliczeniu.

Więcej informacji o ofercie znajdziecie na stronie cyfrowe.pl.

Nie stać cię na kupno? Wypożycz!

Jeszcze w tym roku Canon EOS R6 Mark II trafi do oferty wypożyczalni Cyfrowe.rent. Na pierwsze wypożyczenia czekają rabaty!

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Aparaty i obiektywy Panasonic Lumix taniej do 4500 zł - promocje Black Friday trwają do 4 grudnia
Aparaty i obiektywy Panasonic Lumix taniej do 4500 zł - promocje Black Friday trwają do 4 grudnia
Z okazji Black Friday, Panasonic przygotował fantastyczną ofertą na aparaty i obiektywy Lumix S. Do 4 grudnia kupicie je taniej nawet do 4500 zł.
4
Pamiętacie jeszcze kamerę Kodak Super 8? W końcu trafia na rynek i kosztuje 10 razy więcej niż zakładano
Pamiętacie jeszcze kamerę Kodak Super 8? W końcu trafia na rynek i kosztuje 10 razy więcej niż...
Po 7 latach od pierwszych zapowiedzi współczesna kamera Super 8 trafia w końcu na rynek. Ale chyba nie tego oczekiwali amatorzy analogowego klimatu...
8
Insta360 Ace i Ace Pro - duże matryce, funkcje AI i optyka Leica. GoPro ma poważną konkurencję
Insta360 Ace i Ace Pro - duże matryce, funkcje AI i optyka Leica. GoPro ma poważną konkurencję
Insta360 prezentuje nową serię kamerek sportowych, które mają być bezpośrednią konkurencją dla modeli GoPro Hero i DJI Osmo Action. Linia Insta360 Ale to kamerki 8K i 6K, nakierowane...
13
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)