branża

Wszystkie artykuły z tagiem: "branża" w serwisie fotopolis.pl:
Cenzura nie pozwala ci prezentować swoich prac w internecie? Facebook rozważy złagodzenie polityki dotyczącej nagości
Jak to jest, że na facebooku łatwiej umieścić materiały zawierające przemoc niż kobiecy akt? Być może sytuacja zmieni się na lepsze. Pod naciskiem organizacji NCAC facebook zgodził się włączyć w dyskusję na temat obowiązujących na platformie “standardów społeczności”.
7 Cze 2019
Maciej Luśtyk
3
Dobre zdjęcia nie wystarczą. Instagram chwali się tym, jak zawężony stał się organiczny zasięg postów
Odnieśliście wrażenie, że od czasu wprowadzenia filtrowanego kanału informacji i postów sponsorowanych coraz trudniej zwiększyć zasięg swojego profilu? Nie miejcie złudzeń, firma nie ukrywa, że aby cieszyć się dobrymi wynikami, trzeba płacić.
5 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Sony obejmuje drugą pozycję na światowym rynku aparatów
Pamiętacie jeszcze jak w zeszłym roku Sony przechwalało się, że w ciągu 3 lat obejmie pozycję lidera rynku? Okazuje się, że firma jest coraz bliżej celu.
27 Maj 2019
Maciej Luśtyk
1
Bezlusterkowce wygryzają lustrzanki? Zobaczcie czym zrobiono zdjęcia nagrodzone w World Press Photo 2019
Czy ma znaczenie czym fotografujemy? Wszystko zależy od umiejętności i efektów. Zobaczcie więc, co do pracy wybierają zawodowcy nagrodzeni w tegorocznej edycji World Press Photo.
24 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
17
Fotograf na liście 25 najgorszych zawodów
Bycie fotografem brzmi jak praca marzeń? Nad tą decyzją warto się dobrze zastanowić. Zawód ten trafił niedawno na listę najgorszych zawodów w Ameryce. Dlaczego?
23 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
5
Chińczycy próbowali sprzedać zdjęcie czarnej dziury. Efekt? Jeden z największych stocków na świecie zawiesił działanie
Emocje związane z pierwszym w historii zdjęciem czarnej dziury jeszcze nie opadły, a już słyszymy o pierwszym związanym z nim skandalu. Korzyści z jego sprzedaży chciała czerpać chińska agencja VCG.
12 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Pełnoklatkowy aparat z 16-bitową matrycą o rozdzielczości 100 Mp? Wyciekła specyfikacja nowego sensora Sony
Myśleliście, że 50 megapikseli to dużo jak na pełną klatkę? Według doniesień, Sony szykuje już matryce o dwukrotnie większej rozdzielczości, która ma szansę namieszać nie tylko na rynku, fotografii, ale także w branży filmowej.
3 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
1
Drugie życie Meyer Optik Görlitz. Nowy właściciel przeprasza za błędy przeszłości i zapowiada nowe otwarcie
Wskrzeszenie marki Meyer Optik Görlitz to historia szybkiego wzlotu i bolesnego upadku. Teraz jednak firma wraca do gry pod nowym przewodnictwem i obiecuje szybko wymazać złe wspomnienia, które pozostawił po sobie wcześniejszy zarząd.
28 Lut 2019
Maciej Luśtyk
3
Light i Sony zawiązują współpracę, której celem jest zrewolucjonizowanie aparatów w smartfonach
Jak będzie wyglądać fotografia mobilna za kilka lat? Wygląda na to, że trzy aparaty, które aktualnie oferują najnowsze flagowce to dopiero wstęp do wielomatrycowych układów przyszłości.
22 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0
Zakrzywione matryce już niebawem w aparatach? Francuska firma chce wprowadzić je na rynek
O zakrzywionej matrycy słyszymy z różną częstotliwością już od dobrych kilku lat. Jak do tej pory żaden z producentów nie zdecydował się jednak zamienić tego pomysłu w ogólnodostępny produkt. Czy ten stan rzeczy zmienią Francuzi?
11 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0