Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

PixBuf - media społecznościowe dla fotografów w jednym miejscu

0

Autor: Maciej Luśtyk

18 Sierpień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Jeśli w swojej fotograficznej działalności używacie wielu kanałów mediów społecznościowych, to wiecie, że ten sposób promocji może być czasochłonnych zajęciem. Platforma PixBuf upraszcza ten proces skupiając wszystkie serwisy społecznościowe w jednym miejscu i oferuje wygodne narzędzia analityczne.

Serwis PixBuf umożliwia wygodne planowanie i publikowanie treści fotograficznych w internecie, skupiając w jednym miejscu najważniejsze platformy społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, 500px, Flickr, Instagram, Behance i VSCO. Wszystko co trzeba zrobić, aby udostępnić zdjęcie, to wybrać pożądane platformy, dodać opis i oznaczyć czas publikacji. Resztę zrobi za nas system. Oczywiście, pewnym problemem może być to, że różne serwisy społecznościowe wymagają nieco odmiennego stylu publikacji. Niemniej jednak narzędzie to pozwoli upłynnić proces udostępniania fotografii na różnych platformach.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

System udostępnia też ciekawe funkcje analityczne (na razie w wersji beta), które pozwolą nam między innymi zobaczyć, które zdjęcia cieszą się największą popularnością, które są najczęściej komentowane, a także te, którę radzą sobie najgorzej. Wyniki analizy prezentowane są w formie czytelnych infografik, co z pewnością pomoże nam w ocenie i usprawnieniu naszych działań na polu promocji w mediach społecznościowych.

Możliwości serwisu możecie za darmo przetestować na stronie pixbuf.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Affinity Photo, Designer i Publisher znów 3 miesiące za darmo - powraca przedłużony trial i rabaty
Affinity Photo, Designer i Publisher znów 3 miesiące za darmo - powraca przedłużony trial i rabaty
Wiosną zeszłego roku, ze względu na epidemię Serif wystartował ze świetną promocją, umożliwiając korzystanie z próbnych wersji aplikacji Affinity przez 90 dni. Teraz...
8
0
Set.a.light 3D od teraz pozwala także na symulację oświetlenia filmowego
Set.a.light 3D od teraz pozwala także na symulację oświetlenia filmowego
Najbardziej zaawansowany symulator oświetlenia studyjnego doczekał się pokaźnej aktualizacji, która pozwoli szczegółowo zaplanować oświetlenie na planie filmowym....
1
0
Capture One podniesie ceny od 11 stycznia - nawet 50% drożej
Capture One podniesie ceny od 11 stycznia - nawet 50% drożej
Oprogramowanie spod szyldu C1 nigdy nie należało do tanich, teraz jednak będzie jeszcze mniej osiągalne. Od poniedziałku1 stycznia ceny poszczególnych pakietów znacznie wzrosną.
2
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)