PixBuf - media społecznościowe dla fotografów w jednym miejscu

0
Maciej Luśtyk
18 Sierpień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Jeśli w swojej fotograficznej działalności używacie wielu kanałów mediów społecznościowych, to wiecie, że ten sposób promocji może być czasochłonnych zajęciem. Platforma PixBuf upraszcza ten proces skupiając wszystkie serwisy społecznościowe w jednym miejscu i oferuje wygodne narzędzia analityczne.
Serwis PixBuf umożliwia wygodne planowanie i publikowanie treści fotograficznych w internecie, skupiając w jednym miejscu najważniejsze platformy społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, 500px, Flickr, Instagram, Behance i VSCO. Wszystko co trzeba zrobić, aby udostępnić zdjęcie, to wybrać pożądane platformy, dodać opis i oznaczyć czas publikacji. Resztę zrobi za nas system. Oczywiście, pewnym problemem może być to, że różne serwisy społecznościowe wymagają nieco odmiennego stylu publikacji. Niemniej jednak narzędzie to pozwoli upłynnić proces udostępniania fotografii na różnych platformach.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

System udostępnia też ciekawe funkcje analityczne (na razie w wersji beta), które pozwolą nam między innymi zobaczyć, które zdjęcia cieszą się największą popularnością, które są najczęściej komentowane, a także te, którę radzą sobie najgorzej. Wyniki analizy prezentowane są w formie czytelnych infografik, co z pewnością pomoże nam w ocenie i usprawnieniu naszych działań na polu promocji w mediach społecznościowych.

Możliwości serwisu możecie za darmo przetestować na stronie pixbuf.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Koniec z bezkarnym retuszem twarzy - Adobe zaprezentowało narzędzie do wykrywania fotomanipulacji
Koniec z bezkarnym retuszem twarzy - Adobe zaprezentowało narzędzie do wykrywania fotomanipulacji
We współpracy z badaczami z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, Adobe opracowało nowy algorytm do wykrywania cyfrowych zmian dokonanych za pomocą narzędzia skraplania z uwzględnieniem...
33
0
Adobe Photoshop Camera - nowy poziom mobilnej automatyzacji
Adobe Photoshop Camera - nowy poziom mobilnej automatyzacji
Software'owy gigant chce przeprowadzić kolejny szturm na rynek aplikacji mobilnych, pokazując na konferencji Adobe MAX 2019 nowy program, który praktycznie sam robi i edytuje zdjęcia.
6
0
Technologia Content Aware wkracza do Lightrooma
Technologia Content Aware wkracza do Lightrooma
Oprócz nowości w postaci mobilnej wersji Photoshopa i oryginalnej aplikacji Photoshop Camera, Adobe wprowadziło także szereg usprawnień do poszczególnych wersji...
1
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)