media społecznościowe

Wszystkie artykuły z tagiem: "media społecznościowe" w serwisie fotopolis.pl:
Paryżanie żądają zamknięcia popularnej ulicy dla instagramowych influencerów
W ciągu ostatnich lat Instagram stał się najpotężniejszą platformą społecznościową, a jego komercjalizacja sprawiła, że użytkownicy zrobią wszystko w walce o perfekcyjne zdjęcia i większą widownię. Dla niektórych jednak jego popularność okazuje się prawdziwą plagą.
11 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Kim jest Social Media Sitter? Sieć hoteli wystartowała z nową "społecznościową" usługą
Jeśli ciągle nie wierzycie, że uzależnienie od mediów społecznościowych to poważny problem, być może przekona was nowa usługa wprowadzona przez szwajcarski oddział Ibis. Social Media Sitter na czas urlopu zaopiekuje się naszymi profilami tak, byśmy cały czas byli na nich aktywni, a nie musieli tracić czasu na ich obsługę.
4 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Naukowcy dowodzą: wykonywanie i publikowanie jednego zdjęcia dziennie może poprawić nasze samopoczucie
Brytyjscy naukowcy odkryli „złożone korzyści“ związane z robieniem jednego zdjęcia dziennie i udostępnieniem go mediach społecznościowych. Główną korzyścią ma być między innymi poprawa samopoczucia. Ale na tym nie koniec.
7 Maj 2018
Michał Chrzanowski
1
Wszystkie rozmiary zdjęć do mediów społecznościowych na rok 2018
Praca fotografa wymaga sprawnego poruszania się w mediach społecznościowych, które stają się naszą wizytówką. Warto więc zadbać by nasze profile zawsze wyglądały profesjonalnie w tym stale zmieniającym się środowisku. W odpowiednim przygotowaniu zdjęć pomoże wam infografika przygotowana przez serwis Makeawebsitehub.
7 Gru 2017
Maciej Luśtyk
1
Chcesz zwiększyć zasięg na Instagramie? Koniecznie sprawdź ten poradnik
Instagram to dziś jedno z głównych narzędzi pozwalających fotografom dotrzeć do szerszej publiczności. Wielu ciągle nie wie jednak jak skutecznie się za jego pomocą promować. Ten poradnik pozwoli Wam szybko opanować tę sztukę.
14 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
1
500px wprowadza wyszukiwarkę fotografów dla klientów. Nowa możliwość zarobku?
Portal 500px to jeden z wiodących serwisów łączących funkcje społecznościowe z możliwością prezentacji zdjęć. Twórcy chcą jednak sprawić, by stała się także głównym kierunkiem obieranym przez potencjalnych klientów podczas poszukiwań odpowiedniego fotografa.
24 Sty 2017
Maciej Luśtyk
1
Czy Snapchat zmieni oblicze dokumentu?
Snapchat na pozór nie ma wiele wspólnego z ogólnie rozumianą fotografią, niemniej jednak diametralnie zmienił to, w jaki sposób dzielimy się obrazami. Jednak plany firmy sięgają znacznie dalej.
19 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Chcecie zwiększyć zasięg na Instagramie? Ta strona Wam w tym pomoże
Mimo świetnych zdjęć, ciągle nie możecie przyciągnąć do swojego konta nowych użytkowników? Być może trzeba popracować nad hashtagami. Ta strona znacznie Wam to ułatwi.
14 Paź 2016
Maciej Luśtyk
1
Skasuj zdjęcia jedzenia i nakarm biednych - kampania łącząca pożyteczne… z pożytecznym
Firma Land O’Lakes wystartowała z nietypową kampanią, która w sprytny sposób łączy pomoc potrzebującym i ostatnie trendy w mediach społecznościowych.
28 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
3
Wszystkie rozmiary zdjęć do mediów społecznościowych na jednej infografice
W dzisiejszych czasach praca fotografa wymaga sprawnego poruszania się w mediach społecznościowych, które stają się naszą wizytówką. Warto więc zadbać by nasze profile wyglądały profesjonalnie. W odpowiednim przygotowaniu zdjęć pomoże wam infografika przygotowana przez Mainstreethost.
19 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0