Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Skew - korekcja perspektywy na iPhonie i iPadzie

0

Autor: Maciej Luśtyk

8 Grudzień 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Skew to ciekawa aplikacja umożliwiająca wykonanie korekcji dystorsji i perspektywy na zdjęciach zrobionych Iphonem lub iPadem.
W serwisach Appstore czy Google Play znaleźć można tysiące aplikacji przeznaczonych do edycji i korekcji zdjęć. Zwykle jednak większość oferowanych przez nie funkcji wpływa jedynie na kolorystykę i ekspozycję zdjęcia, pomijając temat wyrównania dystorsji i perspektywy. W tym wypadku pomocna okaże się aplikacja Skew.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Korekcji perspektywy dokonujemy przesuwająć znaczniki na rogach zdjęcia. Aplikacja umożliwia również swobodne pochylanie i obracanie zdjęć, a także korygowanie dystorsji poprzez uwypuklenie lub wklęśnięcie obrazu. Po skończonej edycji, zdjęcie można wykadrować w proporcjach 1:1, 3:2, 5:4, lub 16:9 i zamieścić na serwisach społecznościowych. Amatorzy fotografii architektury będą zachwyceni.

Aplikację można pobrać z serwisu AppStore w cenie 1,99 dolara.

Poniżej prezentujemy filmik obrazujący działanie aplikacji:

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Affinity Photo, Designer i Publisher znów 3 miesiące za darmo - powraca przedłużony trial i rabaty
Affinity Photo, Designer i Publisher znów 3 miesiące za darmo - powraca przedłużony trial i rabaty
Wiosną zeszłego roku, ze względu na epidemię Serif wystartował ze świetną promocją, umożliwiając korzystanie z próbnych wersji aplikacji Affinity przez 90 dni. Teraz...
8
0
Set.a.light 3D od teraz pozwala także na symulację oświetlenia filmowego
Set.a.light 3D od teraz pozwala także na symulację oświetlenia filmowego
Najbardziej zaawansowany symulator oświetlenia studyjnego doczekał się pokaźnej aktualizacji, która pozwoli szczegółowo zaplanować oświetlenie na planie filmowym....
1
0
Capture One podniesie ceny od 11 stycznia - nawet 50% drożej
Capture One podniesie ceny od 11 stycznia - nawet 50% drożej
Oprogramowanie spod szyldu C1 nigdy nie należało do tanich, teraz jednak będzie jeszcze mniej osiągalne. Od poniedziałku1 stycznia ceny poszczególnych pakietów znacznie wzrosną.
2
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)