Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Współpraca HTC i Google Drive - 100GB przestrzeni za darmo

0

Autor: Maciej Luśtyk

18 Listopad 2014
Artykuł na: 4-5 minut
HTC, znany producent urządzeń mobilnych rozpoczyna kolejny etap współpracy z usługą Google Drive. W jej ramach użytkownicy posiadający najnowsze urządzenia HTC przez 2 lata będą mogli bezpłatnie korzystać ze 100GB przestrzeni dyskowej.

Oferta ta z pewnością przypadnie do gustu osobom, które często używają smartfona jako aparatu fotograficznego. 100GB wolnej przestrzeni w chmurze sprawi, że pamięć telefonu przestanie być ogranicznikiem, jeśli chodzi o robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Materiał w każdej chwili będzie można umieścić na dysku wirtualnym i zwolnić miejsce w telefonie. Usługa ułatwia też przesyłanie zdjęć pomiędzy urządzeniami. Pliki raz umieszczone na dysku są dostępne z każdego urządzenia podłączonego do sieci. Dzięki temu, aby zgrać zdjęcia i filmy na komputer, nie trzeba za każdym razem podłączać smartfona przez kabel USB. Pojemność 100GB powinna wystarczyć użytkownikom smartfonów na długi czas.

Aby skorzystać z oferty, trzeba mieć założone konto Google i korzystać z urządzenia posiadającego interfejs HTC Sense 5.5 lub nowszy. Osoby, które w przeszłości skorzystały już z oferty darmowych 50GB przestrzeni na Google Drive, otrzymają kolejne 50GB.

Więcej informacji odnośnie oferty znajdziemy tutaj.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
iPhone 12 Pro i 12 Pro Max - dużo większa, stabilizowana matryca, 10-bitowe wideo i format PRO RAW
iPhone 12 Pro i 12 Pro Max - dużo większa, stabilizowana matryca, 10-bitowe wideo i format PRO RAW
12 generacja smartfonów apple wprowadza sporo zmian - stylistycznie wraca do korzeni, ale pod względem możliwości, również fotograficznych, wybiega śmiało...
5
2
Sony Xperia 5 II - 4K HDR 120 kl./s i zaawansowany tryb filmowy. Nowy smartfon będzie też wsparciem dla twojego aparatu
Sony Xperia 5 II - 4K HDR 120 kl./s i zaawansowany tryb filmowy. Nowy smartfon będzie też...
Sony pokazało kolejną generacją modelu Xperia 5 - czyli reprezentanta średniej wyższej półki cenowej. Pod względem możliwości fotograficznych wiele dzieli z flagową...
5
11
Polaroid Hi-Print - kieszonkowa drukarka do smartfona
Polaroid Hi-Print - kieszonkowa drukarka do smartfona
Polaroid prezentuje kolejną przenośną drukarkę, która łączyć ma świat cyfry z fotografią natychmiastową.
25
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)