Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Wacom uruchamia usługi w chmurze

0

Autor: Michal Grzegorczyk

18 Listopad 2014
Artykuł na: 4-5 minut
Firma Wacom udostępnila swoim użytkownikom usługi w chmurze. Dropzone to 2-gigabajtowy schowek na zdjęcia i inne kreatywne prace, a Control Room to narzędzie umożliwiające łatwe przenoszenie ustawień pomiędzy tabletami.

Firma Wacom uruchomiła swoje pierwsze usługi w chmurze. Pierwsza z nich to Dropzone, czyli 2-gigabajtowy schowek na zdjęcia i inne kreatywne prace dostępny z dowolnego komputera w dowolnym czasie. Dropzone jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Mac OSX i iOS, a także współpracuje ze wszystkimi typowymi formatami grafiki rastrowej. Dodatkowo aplikacja służąca do robienia notatek Bamboo Paper wprowadza Dropzone na systemie iOS jako zintegrowaną funkcję, dzięki czemu importowanie i eksportowanie odręcznych notatek i rysunków ma być jeszcze łatwiejsze.

Drugie narzędzie, Control Room umożliwia użytkownikom zapisywanie ich preferowanych ustawień tabletów z serii Wacom Intuous i Cintiq w Wacom Cloud oraz szybkie przenoszenie na inne urządzenia.

Aby skorzystać z obu opisanych usług, potrzebne jest konto Wacom Cloud. Narzędzie Dropzone jak także dostępne jako aplikacja na systemy iOS, Windows i Mac OS

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
2
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
28
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)