Wacom

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wacom" w serwisie fotopolis.pl:
Wacom Intuos Pro teraz także w wersji S. Doskonały kompromis dla fotografa?
Znalezienie dobrego tabletu do obróbki zdjęć nie jest łatwe. Z jednej strony mamy upakowane funkcjami, ale bardzo kosztowne modele profesjonalne, z drugiej pozycje budżetowe, które nie zawsze spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Czy zmieni się to wraz z nowym Intuosem Pro S?
10 Maj 2019
Maciej Luśtyk
0
Wacom Cintiq 16 - tablet graficzny z ekranem Full HD w zasięgu osób z mniejszym budżetem
Linia Cintiq od lat cieszy się uznaniem zawodowców, opierających swoja pracę o tablety graficzne. Teraz producent wypuszcza model, który zapewnić ma podobną wygodę pracy osobom z mniejszym budżetem.
8 Sty 2019
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
21 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
1
Wacom Cintiq Pro 24 - profesjonalny tablet graficzny, który przekształcisz w wydajną stację roboczą
Najnowszy profesjonalny tablet Wacoma ma szansę stać się popularnym narzędziem wśród zawodowych grafików i fotografów. Oprócz bardzo dobrej specyfikacji pozwala także na podłączenie opcjonalnego modułu Cintiq Pro Engine, który przekształci całość w wydajną stację roboczą.
28 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Wacom Cintiq Pro - nowa linia tabletów dla kreatywnych
Wacom zaprezentował nową serię tabletów, które dzięki wysokiej jakości wyświetlaczom i nowemu piórku mają zapewnić swobodną i efektywną pracę grafikom i fotografom.
17 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Wacom MobileStudio Pro – nowa linia tabletów dla wymagających
Tablety graficzne z nowej linii MobileStudio Pro zostały zaprojektowane z myślą o prawdziwych profesjonalistach. Zapewniają rozdzielczość 4K i wsparcie dla najbardziej wymagających programów, w tym także aplikacji do obróbki materiału 3D.
7 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0
Wacom Color Manager - skalibruj swój tablet
Coraz więcej osób obróbki zdjęć i grafiki dokonuje na wygodnych, profesjonalnych tabletach. Nic dziwnego, że ostatnia aktualizacja Adobe wprowadziła wsparcie dla dotykowego interfejsu w popularnych aplikacjach. Kolejny krok naprzód robi Wacom, którego narzędzie do kalibracji stworzone we współpracy z firmą X-Rite zapewni pełną kontrolę nad kolorami na ekranach Cintiq.
3 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Wacom Intuos Photo - tablet do wygodnej obróbki zdjęć
Wacom zaprezentował dziś nową generację tabletów Intuos Pen & Touch. Nowa seria składa się z czterech modeli, z czego jeden kierowany jest do fotografów. Tablet można obsługiwać zarówno za pomoca piórka i dotyku, a w zestawie dołączane jest oprogramowanie do obróbki zdjęć.
3 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Wacom Cintiq Companion 2 - test tabletu
Do naszej redakcji trafił tablet Wacom Cintiq Companion 2, który może być używany zarówno z komputerem jak i jako autonomiczna platforma do edycji obrazu z systemem Windows 8.1 opartym na procesorze Intel Core. Tablet wyposażono w czułe piórko z 2048 stopniami nacisku i funkcje multi-touch pozwalające na wygodną pracę z użyciem rąk.
10 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Wacom Cintiq 13HD Touch - zaawansowany ekran do pracy z obrazem
Firma Wacom zaprezentowała ekran Cintiq 13HD touch, który łącząc funkcje dotykowe z czułym piórkiem umożliwia wygodną i precyzyjną obróbkę zdjęć i tworzenie grafiki.
3 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0