Wacom kończy 30 lat

Autor: Michal Grzegorczyk

19 Lipiec 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Wielu zawodowych fotografów nie wyobraża sobie pracy bez tabletów firmy Wacom. Japońska firma skończyła właśnie 30 lat.

Wielu zawodowych fotografów nie wyobraża sobie pracy bez tabletów firmy Wacom. Japoński producent świętuje właśnie 30-lecie istnienia i z tej okazji prezes i dyrektor naczelny Wacom, Masahiko Yamada ogłosił nowe hasło firmy: "for a creative world". W ciągu tych 30 lat technologie zmieniały nasze życie i umożliwiły realizację twórczego potencjału większej liczbie ludzi. Dzisiaj nie tylko świętujemy swoją historię, ale też odnawiamy swoje zobowiązanie do inspirowania użytkowników i wyposażania ich w odpowiednie narzędzia, by świat stał się jeszcze bardziej kreatywny. Zapraszamy wszystkich klientów i partnerów do wspólnej podróży do kreatywnego świata - powiedział.

Na urodzinowym spotkaniu był też obecny D.J. Koh, wiceprezes koncernu Samsung Electronics, który mówił o współpracy między obydwoma firmami. Dzięki niej powstał Galaxy Note i w przyszłości można się spodziewać kolejnych rozwiązań umożliwiających bezpośrednie wprowadzanie danych na ekranie urządzenia mobilnego piórem cyfrowym, a następnie ich udostępniania

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
2
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły