chmura

Wszystkie artykuły z tagiem: "chmura" w serwisie fotopolis.pl:
CamBuddy Plus - moduł 4G LTE, który pozwoli przesyłać zdjęcia z aparatu na bieżąco przez sieć
CamBuddy Plus to urządzenie, którego funkcjonalność zapewne w niedalekiej przyszłości zagości w większości aparatów. Póki co, otwiera jednak przed fotografami nowe możliwości. Dzięki niemu, już w momencie fotografowania wyślemy zdjęcia przez internet.
31 Gru 2018
Maciej Luśtyk
1
20 najciekawszych dysków w chmurze - przegląd rynku (2018)
W przypadku pracy zawodowej, archiwizowane zdjęcia w zastraszającym tempie zapełniają dyski naszych komputerów. Większości osób zależy też na możliwości błyskawicznego dostępu do materiału niezależnie od miejsca. Warto więc zastanowić się nad coraz bardziej popularną ostatnio opcją archiwizacji materiału w chmurze.
26 Sty 2018
Maciej Luśtyk
27
Archiwizacja i backup zdjęć – zobacz, jak robić to dobrze
Całkowita utrata zdjęć to czarny sen każdego fotografa. Jednak istnieje kilka prostych sposobów, które skutecznie nas przed tym uchronią. Czy wiecie z jak poprawnie archiwizować zdjęcia i tworzyć backup plików?
31 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
RealTimes - nowa chmura do przechowywania zdjęć i filmów
Zapewne większość z Was kojarzy program RealPlayer, który jako jeden z pierwszych udostępniał możliwość streamingu. Teraz firma, która do tej pory raczej nie kojarzyła się z fotografią, uruchamia serwis RealTimes, pozwalający na wygodne przechowywanie, katalogowanie i oglądanie zdjęć oraz filmów.
20 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
17 najciekawszych dysków w chmurze
W obecnych czasach, gdy zdjęcia przestają się nam już mieścić na dyskach, szukamy wygodnych i bezpiecznych metod ich archiwizacji. Jedną z nich może być przechowywanie domowego archiwum na dysku w chmurze. Przygotowaliśmy dla was przegląd najciekawszych naszym zdaniem serwisów oferujących tego typu usługi.
27 Mar 2015
Maciej Luśtyk
4
Bevy - zdjęcia rodzinne w jednym miejscu
Smartfony sprawiły, że większość domowników cały czas pod ręką posiada aparat fotograficzny. Przekłada się to oczywiście na ilość wykonywanych zdjęć. Problemem może okazać się ich archiwizacja, szczególnie jeśli zdjęcia wykonujemy za pomocą kilku urządzeń. Platforma Bevy umożliwia wygodne przechowywanie i katalogowanie wszystkich zdjęć w jednym miejscu.
23 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon rozwija platformę irista
Producent wprowadza nowe rozwiązania do platformy Irista, która pozwala na zarządzanie zdjęciami w chmurze. Aktualizacja umożliwia dostęp do wszystkich funkcji za pomocą urządzeń mobilnych, wprowadza nowe opcje oraz synchronizację z usługami Adobe.
30 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Olympus rozpoczyna współpracę z firmą EyeFi
Firma EyeFi poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Olympusem. Użytkownicy aparatów Olympusa wyposażonych w moduł Wi-fi mają zyskać możliwość synchronizacji z serwisem EyeFi Cloud.
7 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Photoshop w przeglądarce Chrome
O planach wprowadzenia przeglądarkowej wersji Photoshopa informowaliśmy już w sierpniu. Teraz, wraz z udostępnieniem przez Adobe wersji testowej, poznajemy więcej szczegółów odnośnie zasad działania programu.
24 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Eye-Fi Cloud - od teraz dla każdego
Firmę Eye-Fi znamy głównie za sprawą kart pamięci z łącznością Wi-fi. Posiadacze kart od pewnego czasu mogli korzystać z serwisu Eye-Fi Cloud umożliwiającego przechowywanie zdjęć w chmurze. Teraz usługa staje się dostępna dla wszystkich.
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0