Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Bevy - zdjęcia rodzinne w jednym miejscu

0

Autor: Maciej Luśtyk

23 Luty 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Smartfony sprawiły, że większość domowników cały czas pod ręką posiada aparat fotograficzny. Przekłada się to oczywiście na ilość wykonywanych zdjęć. Problemem może okazać się ich archiwizacja, szczególnie jeśli zdjęcia wykonujemy za pomocą kilku urządzeń. Platforma Bevy umożliwia wygodne przechowywanie i katalogowanie wszystkich zdjęć w jednym miejscu.

Bevy działa podobnie jak zaprezentowane podczas tegorocznych targów CES urządzenie Canon Connect Station CS100. Stacja o pojemności 1TB umożliwia wygodną archiwizację zdjęć poprzez bezprzewodową synchronizację z komputerami, urządzeniami mobilnymi i aparatami. Zdjęcia można również zgrywać na urządzenie za pomocą złącz USB i czytnika kart SD. Obrazy zapisane na dysku możemy udostępniać w serwisach społecznościowych i wyświetlać na ekranie telewizora, a za pomocą specjalnej aplikacji i serwera w chmurze będziemy mieli do nich dostęp z każdego miejsca za pomocą tabletu lub smartfona.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Platforma Bevy odczytuje metadane ze zdjęć i pozwala na wygodne katalogowanie materiału. Dodatkowo urządzenie umożliwia wykonanie kopii zapasowej zdjęć na serwerze w chmurze lub poprzez podpięcie zewnętrznego dysku. Urządzenie będzie kosztować około 350 dolarów, a jego premiera przewidziana jest na październik 2015 roku. Nie wiadomo jeszcze czy urządzenie trafi na rynek europejski

Więcej informacji znajdziemy na stronie bevy.us

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
1
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
27
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0