kopia zapasowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "kopia zapasowa" w serwisie fotopolis.pl:
Nowy czytnik Newell pozwoli zgrać zdjęcia z karty SD na dysk bez komputera
Nowe akcesorium Newell to kąsek dla osób szukających niedrogiego i lekkiego rozwiązania do backupu zdjęć w plenerze. Dzięki niemu cały proces przeprowadzimy bez komputera, a dodatkowo  urządzenie oferuje funkcję odzyskiwania danych.
6 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Backup zawodowców: NOOR Images
W ostatnich artykułach ze styczniowego Tematu Miesiąca przybliżyliśmy Wam proces archiwizacji i backupu zdjęć stosowany przez zawodowych fotografów z różnych dziedzin. Zobaczcie, jak do tematu podchodzi międzynarodowa agencja fotograficzna.
30 Sty 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0
Trio SanDiska, czyli backup dla mobilnych
Backup to podstawa pracy profesjonalnych fotografów, ale w dobie Internetu powinniśmy pamiętać także o kopiach zapasowych materiałów znajdujących się na urządzeniach mobilnych. To właśnie ułatwiają nam nowe akcesoria SanDisk, skierowane między innymi do fotografów mobilnych.
21 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Archiwizacja i backup zdjęć – zobacz, jak robić to dobrze
Całkowita utrata zdjęć to czarny sen każdego fotografa. Jednak istnieje kilka prostych sposobów, które skutecznie nas przed tym uchronią. Czy wiecie z jak poprawnie archiwizować zdjęcia i tworzyć backup plików?
31 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Sony HD-SP1 - odporny na wstrząsy i zachlapania dysk do backupu
Sony rozszerzyło ofertę dysków przenośnych o model, który przypadnie do gustu fotografom pracującym w ekstremalnych warunkach. Nośnik HD-SP1 o pojemności 1 TB wyposażono w szybkie łącze USB 3.0 i gumową obudowę odporną na wstrząsy i zachlapania. Dodatkowo kopie zapasowe danych dysk wykonuje automatycznie.
28 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Bevy - zdjęcia rodzinne w jednym miejscu
Smartfony sprawiły, że większość domowników cały czas pod ręką posiada aparat fotograficzny. Przekłada się to oczywiście na ilość wykonywanych zdjęć. Problemem może okazać się ich archiwizacja, szczególnie jeśli zdjęcia wykonujemy za pomocą kilku urządzeń. Platforma Bevy umożliwia wygodne przechowywanie i katalogowanie wszystkich zdjęć w jednym miejscu.
23 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
300 MB e-dysku dla posiadaczy Olympusa
Każdy posiadacz aparatu Olympus może skorzystać z najnowszej promocji tej firmy. Polega ona na bezpłatnym udostępnieniu przestrzeni 300 MB na internetowym e-dysku oraz programu ułatwiającego tworzenie kopii zapasowych.
20 Sty 2009
Michal Grzegorczyk
0