Canon Connect Station CS100

Canon Connect Station CS100
CES 2015 Canon zaprezentował urządzenie pozwalające na synchronizację z aparatami oraz urządzeniami mobilnymi i przechowywanie wszystkich plików w jednym miejscu.
Connect Station CS100 umożliwia przesyłanie zdjęć i archiwizację zdjęć z aparatu. Dzięki łączności NFC przesyłanie zdjęć i filmów odbywa się za pomocą jednego przycisku, a materiały możemy bez problemu wyświetlać na telewizorach i urządzeniach mobilnych. Connect Station umożliwia też udostępnianie obrazów do mediach społecznościowych i serwisów w chmurze.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)
Informacja Prasowa:
{ITL|Warszawa, 5 stycznia 2015 r. – Canon zaprezentował Connect Station CS100, nowoczesne urządzenie do przechowywania danych, które umożliwia szybkie i bezpieczne przeglądanie oraz udostępnianie fotografii i filmów.

Łatwość przesyłania z aparatu i urządzeń mobilnych
Connect Station CS100 pozwala zapomnieć o problemach ze znalezieniem karty pamięci lub urządzenia, na którym zapisaliśmy zdjęcia. Dzięki łączności NFC, wszystkie fotografie i filmy mogą być łatwo importowane za pomocą jednego przycisku bezpośrednio z aparatów i kamer1 Canon.
Swoje ulubione zdjęcia można także przesyłać do Connect Station CS100 z szerokiej gamy urządzeń. Wyjątkowe chwile uchwycone aparatem mogą być importowane za pomocą kabla USB2 lub bezpośrednio z karty pamięci3. Zdjęcia zrobione smartfonem lub tabletem można przesyłać przez przeglądarkę internetową korzystając z dostępu do Wi-Fi – pozwala to w prosty sposób zebrać wszystkie fotografie i filmy w jednym miejscu.

Przeglądaj zdjęcia na dużym ekranie
Raz zapisane na urządzeniu Connect Station CS100 pliki można w każdej chwili odtworzyć i wspólnie z rodziną czy przyjaciółmi cieszyć się wspomnieniami. Connect Station CS100 można podłączyć do telewizora za pomocą złącza HDMI, dzięki czemu zdjęcia i filmy będą wyświetlane w doskonałej jakości Full HD. Do szybkiego przeglądania zasobów można skorzystać z łączności bezprzewodowej na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze i wyświetlać fotografie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Connect Station CS100 pozwala również z łatwością organizować zdjęcia i tworzyć katalogi multimediów na ekranie telewizora – korzystając z dedykowanego pilota na podczerwień można wyświetlać zasoby według daty i tworzyć albumy tematyczne.
Podziel się wspomnieniami
Bliscy i przyjaciele także mogą być na bieżąco – aplikacja CANON iMAGE GATEWAY i urządzenie Connect Station CS100 pozwalają w prosty sposób udostępniać zdjęcia i filmy w najpopularniejszych mediach społecznościowych, a także przesyłać je do aplikacji irista –platformy typu „cloud” do zarządzania multimediami firmy Canon. Można także przesyłać całe albumy w pełnej rozdzielczości do innego urządzenia CS100, dzięki czemu rodzina i przyjaciele z całego świata będą mogli oglądać oraz drukować zdjęcia. Aby wydrukować zapisane zdjęcia, nie trzeba mieć dostępu do komputera – wystarczy drukarka obsługująca standard PictBridge i łączność Wi-Fi.
Oprogramowanie urządzenia Connect Station CS100 będzie dostępne w 11 wersjach językowych4.
Connect Station CS100 - kluczowe funkcje:

- Przesyłaj zdjęcia i filmy jednym dotknięciem przez NFC5
- Przechowuj wszystkie pliki w jednym miejscu
- Udostępniaj obrazy do mediów społecznościowych6, do chmury, czy innego urządzenia Connect Station CS100
- Drukuj bezpośrednio z Connect Station CS100 na drukarce7 podłączonej do Wi-Fi
- Zgrywaj i przenoś multimedia z karty pamięci8 lub z aparatu9 za pomocą kabla USB

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4