Canon Connect Station CS100

Canon Connect Station CS100
CES 2015 Canon zaprezentował urządzenie pozwalające na synchronizację z aparatami oraz urządzeniami mobilnymi i przechowywanie wszystkich plików w jednym miejscu.
Connect Station CS100 umożliwia przesyłanie zdjęć i archiwizację zdjęć z aparatu. Dzięki łączności NFC przesyłanie zdjęć i filmów odbywa się za pomocą jednego przycisku, a materiały możemy bez problemu wyświetlać na telewizorach i urządzeniach mobilnych. Connect Station umożliwia też udostępnianie obrazów do mediach społecznościowych i serwisów w chmurze.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)
Informacja Prasowa:
{ITL|Warszawa, 5 stycznia 2015 r. – Canon zaprezentował Connect Station CS100, nowoczesne urządzenie do przechowywania danych, które umożliwia szybkie i bezpieczne przeglądanie oraz udostępnianie fotografii i filmów.

Łatwość przesyłania z aparatu i urządzeń mobilnych
Connect Station CS100 pozwala zapomnieć o problemach ze znalezieniem karty pamięci lub urządzenia, na którym zapisaliśmy zdjęcia. Dzięki łączności NFC, wszystkie fotografie i filmy mogą być łatwo importowane za pomocą jednego przycisku bezpośrednio z aparatów i kamer1 Canon.
Swoje ulubione zdjęcia można także przesyłać do Connect Station CS100 z szerokiej gamy urządzeń. Wyjątkowe chwile uchwycone aparatem mogą być importowane za pomocą kabla USB2 lub bezpośrednio z karty pamięci3. Zdjęcia zrobione smartfonem lub tabletem można przesyłać przez przeglądarkę internetową korzystając z dostępu do Wi-Fi – pozwala to w prosty sposób zebrać wszystkie fotografie i filmy w jednym miejscu.

Przeglądaj zdjęcia na dużym ekranie
Raz zapisane na urządzeniu Connect Station CS100 pliki można w każdej chwili odtworzyć i wspólnie z rodziną czy przyjaciółmi cieszyć się wspomnieniami. Connect Station CS100 można podłączyć do telewizora za pomocą złącza HDMI, dzięki czemu zdjęcia i filmy będą wyświetlane w doskonałej jakości Full HD. Do szybkiego przeglądania zasobów można skorzystać z łączności bezprzewodowej na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze i wyświetlać fotografie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Connect Station CS100 pozwala również z łatwością organizować zdjęcia i tworzyć katalogi multimediów na ekranie telewizora – korzystając z dedykowanego pilota na podczerwień można wyświetlać zasoby według daty i tworzyć albumy tematyczne.
Podziel się wspomnieniami
Bliscy i przyjaciele także mogą być na bieżąco – aplikacja CANON iMAGE GATEWAY i urządzenie Connect Station CS100 pozwalają w prosty sposób udostępniać zdjęcia i filmy w najpopularniejszych mediach społecznościowych, a także przesyłać je do aplikacji irista –platformy typu „cloud” do zarządzania multimediami firmy Canon. Można także przesyłać całe albumy w pełnej rozdzielczości do innego urządzenia CS100, dzięki czemu rodzina i przyjaciele z całego świata będą mogli oglądać oraz drukować zdjęcia. Aby wydrukować zapisane zdjęcia, nie trzeba mieć dostępu do komputera – wystarczy drukarka obsługująca standard PictBridge i łączność Wi-Fi.
Oprogramowanie urządzenia Connect Station CS100 będzie dostępne w 11 wersjach językowych4.
Connect Station CS100 - kluczowe funkcje:

- Przesyłaj zdjęcia i filmy jednym dotknięciem przez NFC5
- Przechowuj wszystkie pliki w jednym miejscu
- Udostępniaj obrazy do mediów społecznościowych6, do chmury, czy innego urządzenia Connect Station CS100
- Drukuj bezpośrednio z Connect Station CS100 na drukarce7 podłączonej do Wi-Fi
- Zgrywaj i przenoś multimedia z karty pamięci8 lub z aparatu9 za pomocą kabla USB

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4